League of legends bağımlılığı

Bilgisayarında yüklü olduğunu gördüm yoksa yanılıyor muyum? :)
Benim bilgisayarımda yüklüyken dayanamayıp oynarım ki zaten sildiğim halde tekrar üşenmeyip indirip kurup oynadığım sonra tekrar sildiğim böyle kısır döngü devam ettiğim çok oldu...

Update gelmesi Recep Abi'yi mutlu ediyor çünkü :)

Benim için sorun yok. HD 5570 ekran kartım olmasına rağmen, 6200 GT'li bir bilgisayardan daha az performans alıyorum. Sorunu çözmeye uğraşabilirdim ama en iyisi oyunu bırakmak diye düşündüm.

Bir süre ben de kurup kaldırıp tekrar kurdum. Oyun zevkli ama devamlı kız, geril, küfredenlerle uğraş vb derken olmuyor. Bir de arkadaşlarınla oynadığında futbol muhabbeti gibi "Abi aldım Teemo'yu verdim tüftüfü verdim tüftüfü" diye gidiyor, hatta futbol muhabbetinden öte avcı mavrasına dönüyor diyalog :)

Ben Türkiye server'ında oynamıyordum bu yüzden pek küfür edenlere rastlamıyorum. :)

Bazen KS Konusunda ve takım kötüyse kızıp geriliyorum.

Açıkçası nasıl kurtulunur merak ediyorum. Şuan dahi indirip kurasım geliyor youtube'dan videolar açıp izliyorum. :ajan:

Sigara bağımlılığından farksız birşeye döndü bende.:ajan:

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı