League of Legends bağımlısı mısınız?

ereenx

Centipat
Öncelikle merhaba arkadaşlar :) Ben League of Legends oynamadan önce şöyle diyordum ya millet nasıl çok seviyor bu oyunu sadece bir savaş oyunu diyordum :D Oynayınca tam bağımlısı değil ama oynamadığım bir günüm olmadığını fark ettim :D Siz League of Legends bağımlısı mısınız? :)

llol sir.jpeg

Öncelikle merhaba arkadaşlar :) ben League of Legends oynamadan önce şöyle diyordum ya millet nasıl çok seviyor bu oyunu sadece bir savaş oyunu diyordum :D oynayınca tam bağımlısı değil ama oynamadığım bir günüm olmadığını fark ettim :D siz League of Legends bağımlısı mısınız? :)

Eki Görüntüle 633691

Bağımlısıydım. Sonrasında bu oyunun benim ruh sağlığımı bozduğunu görüp bıraktım. Ayda bir eğlencesine girerim bitti.

Öncelikle merhaba arkadaşlar :) Ben League of Legends oynamadan önce şöyle diyordum ya millet nasıl çok seviyor bu oyunu sadece bir savaş oyunu diyordum :D Oynayınca tam bağımlısı değil ama oynamadığım bir günüm olmadığını fark ettim :D Siz League of Legends bağımlısı mısınız? :)

Eki Görüntüle 633691
Rekabet oyuna bağlıyo insanı mesela gold 1 den3 kez düştüm elim ayağım titredi sinirden hep AFK lar geldi sonra plat 4 e çıktım çok mutlu hissettim kendimi çoğundada böyledir dereceli olmasa lol oynamaz kimse.

Eskiden evet. Oyuna 2012 yılında başlamıştım 2 sene çok zevk alarak oynadım fakat ondan sonra Riot oyuncuların isteklerinden çok rekabete önem verdi oyun saçma bir hal aldı. Halen ara sıra açar oynarım fakat benim için eskisi kadar iyi ne de oynamaya değecek kadar güzel bir oyun.

Geri
Yukarı