League of Legends Caitlyn saçmalığı

pcci reis

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün midde Yone oynuyorum. Seçim ekraninda LeBlanc, Cait, SUP, top laner ve jungler vardi. Normalde Caitly'in ADC olmasini bekleyip buyu direnci girdim ve tuvalete gittim. Geldigimde maç çoktan başlamıştı. Koridora indim Cait Q ile kafama 160'e ile 200 vurup beni gonderdi. Devaminda oyunumu zehir etti. Kule disindan vurup vurup ultiyle kesti beni. Sinirlenip ragequit attim. Bu Cait'e yapilabilecek bir şey yok mu? Karakter çok kırık. Not (16. dakikada 29 farmdım ve Plat 3'üm)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bugün midde Yone oynuyorum. Seçim ekraninda LeBlanc, Cait, SUP, top laner ve jungler vardi. Normalde Caitly'in ADC olmasini bekleyip buyu direnci girdim ve tuvalete gittim. Geldigimde maç çoktan başlamıştı. Koridora indim Cait Q ile kafama 160'e ile 200 vurup beni gonderdi. Devaminda oyunumu zehir etti. Kule disindan vurup vurup ultiyle kesti beni. Sinirlenip ragequit attim. Bu Cait'e yapilabilecek bir şey yok mu? Karakter çok kırık. Not (16. dakikada 29 farmdım ve Plat 3'üm)

Haklısın. Bu karakter çok kırık. Yasuo ile birlikte lane tuttular. Adamlara 10 Dk'da kule altı durmamıza rağmen 8 kill verdik. Pre'mle ağzımız açık kaldı. Çok dengesiz ve bozuk bir karakter.

Son düzenleyen: Moderatör:
Jungle'ınız şöyle biri miydi:
1703799758646.png

Caitlyn de diğer şampiyonlardan farksız bir şampiyon. Çarın E hariç hiç bir mobilite yeteneği yok. Kasıldığı build dolayısıyla aşırı kırılgan ve AP olmamasından kaynaklı olarak Zhonya da çıkılmıyor. Bir yerde yakalayıp tekleyeceksiniz, bu kadar basit. Şampiyonu 15/0 yapıp dakika 20'de 4 item yaparsanız tabii ki de hiç bir şey yapamadan tek yersiniz.

Arkadaşlar bugün midde yone oynuyorum. Seçim ekraninda LeBlanc, cait, SUP, top laner ve jungler vardi. Normalde Caitly'in ADC olmasini bekleyip buyu direnci girdim ve tuvalete gittim. Geldigimde maç çoktan başlamıştı. Koridora indim cait Q ile kafama 160'e ile 200 vurup beni gonderdi. Devaminda oyunumu zehir etti. Kule disindan vurup vurup ultiyle kesti beni. Sinirlenip ragequit attim. Bu Cait'e yapilabilecek bir şey yok mu? Karakter çok kırık. Not (16. dakikada 29 farmdım ve plat 3'üm)

E+Q3+W tradesinden baska trade atma cani azalinca ultiyle all in at cok zor olmasa gerek. Farm yapacagim diye caitin seni oto ataklarla taciz etmesine izin vermişsindir eminim. Pek sasirtici değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı