League of Legends dereceli tavsiyesi

Eyübüü

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500 Zotac 1660s 520mk anakart ddr4 vengance 8gb ram
TR serverinde üstte skorunuz gayet iyiyken bir bakmışsınız alttan 15/2 MF size doğru koşuyor. Lig atlamak elde değil adamlar sözümü dinlemiyor tavsiyelerimi takmıyor kötü oynadığım zaman yardımcı olmuyorlar demir 4'ten 1 yıldır çıkamıyorum ne yapmalıyım? Arkadaşım sürekli taşıyabilecek karakterler al diyor ama ADC hariç hepsini denedim takım sırtlamak cok zor.

Öncelikle saygıyla önünde eğiliyorum demir 4'e düşmek challanger olmaktan daha zordur eğer hesabın değerli değilse sıfırdan bir hesap kasman en iyisi olur tabii eğer hesabın elo Hell'e düştüyse. Eğer elo helle düşmediyse herhangi bronz bile demirden tek eliyle çıkabilmeli belki de oraya aitsinizdir hocam belki de kaderin budur belki de kabul etmelisindir?

Şöyle düşünürsen soruyu anlarsın. Sen kimsin de adam seni dinlesin ? Sırf bir oyunda adamdan iyi bir skora sahipsin diye adam senin kölen değil ki dediklerini dinlesin, sırf bu mentalite ile bile insanları soğutup kazanma ihtimalini azaltıyorsun. Oyunda matematiksel bakımdan karşı takıma kötü adam gelme ihtimali senin takımına gelme ihtimalinden daha yüksek çünkü senin yanına 4 rastgele kişi gelirken karşıya 5 kişi geliyor buna rağmen sen Demir IV'deysen demek ki kötü oyuncusundur dostum. Yerini yadırgama ve oynadığın oyunlardan zevk almaya bak.

Şöyle düşünürsen soruyu anlarsın. Sen kimsin de adam seni dinlesin? Sırf bir oyunda adamdan iyi bir skora sahipsin diye adam senin kölen değil ki dediklerini dinlesin, sırf bu mentalite ile bile insanları soğutup kazanma ihtimalini azaltıyorsun. Oyunda matematiksel bakımdan karşı takıma kötü adam gelme ihtimali senin takımına gelme ihtimalinden daha yüksek çünkü senin yanına 4 rastgele kişi gelirken karşıya 5 kişi geliyor buna rağmen sen demir IV'deysen demek ki kötü oyuncusundur dostum. Yerini yadırgama ve oynadığın oyunlardan zevk almaya bak.

Tavsiye veriyorum beni dinlemek zorundalar bu oyunun bir kuralı var kanka.

Demir 4'den bir yıldır çıkamıyorsan bence sorunu kendinde ara derim. Oyunun lig sistemi iyice kolaylaştırıldı ve birkaç maç içerisinde Golda çıkıyorsun zaten. Ayrıca, Demir kümesindeki adamlara tavsiye versen ne işe yarayacak? O tavsiyeleri yapabilseler o ligte olmazlar.

Demir 4'den bir yıldır çıkamıyorsan bence sorunu kendinde ara derim. Oyunun lig sistemi iyice kolaylaştırıldı ve birkaç maç içerisinde Golda çıkıyorsun zaten. Ayrıca, Demir kümesindeki adamlara tavsiye versen ne işe yarayacak? O tavsiyeleri yapabilseler o ligte olmazlar.
kaybedince -28 kazanınca 13 alıyorum baya kolaymış hocam

Geri
Yukarı