Çözüldü League Of Legends IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CharlotteSama

Picopat
Merhaba, bilgisayarımı uzun süredir hatasız bir şekilde kullanıyordum, fakat 2 hafta önce LoL oynamak istediğimde mavi ekran hatası aldım. Oyunu silip yeniden yükledim sorunumu çözemedim. Dump dosyasını bırakıyorum, yardımcı olursanız çok sevinirim.

Dump

Çözüm
Windows'u güncelleyin. Ekran kartının sürücüsünü DDU ile kaldırıp WHQL sürümü kurun.
Ayrıca anakartınızın sitesine giremiyorum ama BIOS'un eski olduğunu görüyorum. Ara sıra girmeyi deneyin, girerseniz de güncelleyin.
Windows'u güncelleyin. Ekran kartının sürücüsünü DDU ile kaldırıp WHQL sürümü kurun.
Ayrıca anakartınızın sitesine giremiyorum ama BIOS'un eski olduğunu görüyorum. Ara sıra girmeyi deneyin, girerseniz de güncelleyin.

Çözüm
Anakartım Asus B450M Dragon

Biliyorum. Dediklerimi yapın, anakartınızın sitesini de takip edin. Açılırsa güncel BIOS'u indirin.

Geri
Yukarı