League Of Legends Karakter Önerisi

Oynadığınız role ve oyun stiline bağlı zamanla hepsini açmanız ve oynamanız gerekecektir zaten. Oyunu sezon3 den beri oynuyorum ve her karakter ile oynadım bu 3'lü arasından benim oynamaktan en çok keyif aldığım karakter Ekko sonra Fizz ve Talon'dur. Ekko yetenek gücünden hasar veren fight öncesi taşıyıcı karakterleri ortadan kaldırıp oradan çıkmak üzere tasarlanmış ve bu şekilde oynanan bir karakterdir. Aslında bu üç karakterin hepsi suikastçi özellikle ama bence Ekko en keyiflisi. Oynaması da diğerlerine nazaran biraz daha zordur.

Talon ile taşıman daha rahat olur çünkü duvardan geçme yeteneği sayesinde koridorunu ittirip diğer koridorlara rahatça roam atabilirsin, böylece hem sen hem de takımını öne geçirmiş olursun.

Talon tek geçerim eğer oyunu okuyabiliyorsan, rakip ormancı nerde tahmin ediyorsan, w q kombosuyla rakip ormancıyı kesebilirsin, yine 2 levelde aynı komboyla ilk kan alabilirsin ve fast kombo w ulti q dur ama late gamede düşer. O yüzden bol bol roamlayarak botu geri düşürüp; ejder kazandırabilirsin takımına. aynı şekilde karşıda canı yüksek tanklar varsa Mundo Cho'gath gibi tüm itemları 80 ad alıp 1 item liandry alırsan pasifle tanklara tek atabilirsin bir çok mekaniği mevcut...

Geri
Yukarı