League of Legends kazanamama durumu

Utku92

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Önceki sezon plat 4 olarak bitirdim. Hadi yeni sezona bakayım dedim. Bayağıdır oyuna girmiyordum 5 ay gibi. Ardından tek çift 5 maçtan 1 tane yenilgi ile altın 4 attı. Peş peşe 12 maç daha attım 1 yenilgi aldım. Olay burada başlıyor. O yenilgiden sonra maça girdim fakat işim çıktı AFK kaldım. Bugün de gün boyu oynadım ama inanılmaz bir şekilde hiçbir zaman Win alamadım. 20 maçta 2 Win ancak almışımdır arka arkaya yenilgi. Gold 2'ye çıkacakken 4'e düştüm üstüne 0 LP kaldı. Neredeyse gümüşe düşüyorum. Her el gayet güzel oynadım. Elimden gelenin en iyisini yaptım ama olmuyor, çıkılmıyor. Mutlaka takım anormal şekilde karşıyı besliyor. Oyunu ciddi olarak bırakmayı düşünüyorum. Çünkü boşuna çabalıyorum. Bu durumun aynısını önceden de yaşamıştım. Birebir aynı şekilde. Hep kazanarak giderken sonrasında hep yenilgiden çıkamıyordum. Hiç bu şekilde garip bir şey yaşadınız mı? Bırakmak sanırım en doğrusu olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Online oyunlarda aşırı rekabetçi ve hırslı bir bireyseniz ben şahsen online oyun oynamanızı önermiyorum. Ben bazı online oyunları ne kadar kötü oynasam da gayet keyif alıyorum. Ama bu dediklerim LoL için geçersiz. O oyun her türlü adamı sinir ediyor arkadaşlarınla oynamıyorsan. En azından bir süreliğine farklı oyunlar oynamayı dene. LoL'de daha az vakit geçir.

Önceki sezon plat 4 olarak bitirdim. Hadi yeni sezona bakayım dedim. Bayağıdır oyuna girmiyordum 5 ay gibi. Ardından tek çift 5 maçtan 1 tane yenilgi ile altın 4 attı. Peş peşe 12 maç daha attım 1 yenilgi aldım. Olay burada başlıyor. O yenilgiden sonra maça girdim fakat işim çıktı AFK kaldım. Bugün de gün boyu oynadım ama inanılmaz bir şekilde hiçbir zaman Win alamadım. 20 maçta 2 Win ancak almışımdır arka arkaya yenilgi. Gold 2'ye çıkacakken 4'e düştüm üstüne 0 LP kaldı. Neredeyse gümüşe düşüyorum. Her el gayet güzel oynadım. Elimden gelenin en iyisini yaptım ama olmuyor, çıkılmıyor. Mutlaka takım anormal şekilde karşıyı besliyor. Oyunu ciddi olarak bırakmayı düşünüyorum. Çünkü boşuna çabalıyorum. Bu durumun aynısını önceden de yaşamıştım. Birebir aynı şekilde. Hep kazanarak giderken sonrasında hep yenilgiden çıkamıyordum. Hiç bu şekilde garip bir şey yaşadınız mı? Bırakmak sanırım en doğrusu olacak.

Yok, kumar bağımlısı gibi kaybedince yenilmeye doymamanın, günde bu kadar çok maç oynamanın bedeli diyelim biz ona, 1-2 maç gir eğer win olmuyorsa çık. Boşu boşuna LP'ni bağışlamana gerek yok. Umarım o 20 maçta 2 wini aynı günde 20 maç atarak yapmamışsındır.

Sende problem yok bu güncellemeler ve meta gördüğüm en kötü lol sezonu muhtemelen. Adamların nexusuna vururken defalarca maç verdim saçma sapan bir meta var. Bu saatten sonra oynanacak bir oyun değil zaten başka oyunlara yönel zamanını lolde çöpe atma.

Yok, kumar bağımlısı gibi kaybedince yenilmeye doymamanın, günde bu kadar çok maç oynamanın bedeli diyelim biz ona, 1-2 maç gir eğer Win olmuyorsa çık. Boşu boşuna LP'ni bağışlamana gerek yok. Umarım o 20 maçta 2 Win'i aynı günde 20 maç atarak yapmamışsındır.

1 günde yaptım. Hemen lig atlatırım diye düşündüm. Kötü oynadığım 1 maç bile olmadı.

İnanılmaz bir şey Riot kazanmamak üzerine ayarlamış gibi bütün maçları. Kesin bırakırım bu oyunu. DotA düşüneceğim.

Son düzenleme:
1 günde yaptım. Hemen lig atlatırım diye düşündüm. Kötü oynadığım 1 maç bile olmadı.

İnanılmaz bir şey Riot kazanmamak üzerine ayarlamış gibi bütün maçları. Kesin bırakırım bu oyunu. DotA düşüneceğim.
Dota güzel oyun ama 1000 saatte anca oturuyor mekanikler, zamanına yazık dostum. Bilgisayarın kötü heralde başka oyun türlerine bak, böyle oyunlar sadece sinirlendirir seni.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam dediğiniz şeyi Zeitnot açıklıyor. Biraz küfürlü fakat.

Yeni konular

Geri
Yukarı