League of Legends mutlak sömürü ne işe yarar?

Ben EU West'te oynadığım için İngilizce yazacağım çünkü Türkçesini bilmiyorum. Omnivamp skillerinle can çalmanı sağlar. Physical vamp ise sadece fiziksel hasar veren yeteneklerin ile can çalmanı sağlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
O ikiye ayrılıyor. Yanlış bilgi vermeyelim.
Vahşi Hydra ile hem yeteneklerinle hem düz vuruşlarınla can çalamıyor musun? Ve eşyayı vampiri asadan geliştiriyorsun. Dikkat edersen vampiri asadan geliştiriliyor olmasına rağmen can çalma özelliğine değil de mutlak sömürü özelliğine sahip, geliştirilen item önceki itemdan özellikler taşıyor kesin olarak bu oyunda.

Vahşi Hydra ile hem yeteneklerinle hem düz vuruşlarınla can çalamıyor musun? Ve eşyayı vampiri asadan geliştiriyorsun.
Eğer Physical vamp ise sadece fiziksel hasar veren yeteneklerin ile can çalabilirsin. Örneğin Lee Sin'in E skilli AD ile güçlenir ama AP dmg atar. Bu durumda Physical vamp özellikli itemin ile E skillinden can çalamazsın. Ayrıca Ravenous Hydra Omnivamp sağlar, Physical vamp değil.

Eğer Physical vamp ise sadece fiziksel hasar veren yeteneklerin ile can çalabilirsin. Örneğin Lee Sin'in E skilli AD ile güçlenir ama AP dmg atar. Bu durumda Physical vamp özellikli itemin ile E skillinden can çalamazsın. Ayrıca Ravenous Hydra Omnivamp sağlar, Physical vamp değil.
Sonuç olarak vahşi hydra ile yeteneklerle can çalınmıyor mu?

Sonuç olarak vahşi hydra ile yeteneklerle can çalınmıyor mu?
Dediğim gibi. Çalabilirsin ama senin dediğin benim dediğim ile uyuşmuyor. Ravenous Hydra sana Omnivamp yani her yeteneğin ile can çalmanı sağlar. Örnek olarak Sanguine Blade ise sana Physical vamp sağladığı için büyü hasarı veren bir yeteneğin ile can çalmanı engeller. Buna örnek yine Lee Sin E'si verebiliriz. Skill AD ile güçleniyor ama AP yani büyü hasarı vurduğu için Sanguine Blade varsa E ile can çalamazsın.

Dediğim gibi. Çalabilirsin ama senin dediğin benim dediğim ile uyuşmuyor. Ravenous Hydra sana Omnivamp yani her yeteneğin ile can çalmanı sağlar. Örnek olarak Sanguine Blade ise sana Physical vamp sağladığı için büyü hasarı veren bir yeteneğin ile can çalmanı engeller. Buna örnek yine Lee Sin E'si verebiliriz. Skill AD ile güçleniyor ama AP yani büyü hasarı vurduğu için Sanguine Blade varsa E ile can çalamazsın.
Tamam ona bir şey demiyorum zaten, mutlak sömürü sayesinde yeteneklerinle ve düz vuruşunla can çalabiliyorsun diyorum, siz biraz detaylandırmış oldunuz sadece.

Tamam ona bir şey demiyorum zaten, mutlak sömürü sayesinde yeteneklerinle ve düz vuruşunla can çalabiliyorsun diyorum, siz biraz detaylandırmış oldunuz sadece.
Evet hocam doğrudur. Arkadaşa açtım ben konuyu belli ki oyunu yeni öğrenmeye başlamış. Siz hemen atladınız.

Geri
Yukarı