League of Legends nasıl oyundur?

emrefb1771

Picopat
Daha fazla  
League of Legends herkes oynuyor ve çok eğlenceli diyorlar fakat ben oynayınca bana çok sıkıcı geliyor ve oyunu daha tam bilmiyorum. oyun nasıl oynanır amacı nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bak şimdi maça giriyorsun karakter falan seçiyorsun sonra en fazla küfür eden kazanıyor.

Çok saat League Of Legends oynadım hemde çok çok saat. Kitle kötü TR kitlesi hele hele berbat, Nerede kanser karakter var onu alır, birbirlerine söverler. Suçları birbirine atarlar. Klasik oyuncuları vardır, bir çara takıntılı kalırlar, Başlama dostum kesinlikle tavsiye etmem.

Nasıl oynanır: Sabırla
Amacı nedir: Takımla uyumlu şekilde rakip üssünü yoketmektir.

Yani en kısa bu şekilde, oynanış videoları var onlara bakmanı tavsiye edeyim. Buraya tek tek yazmaya sayfalar yetmez hocam. Eğlence kısmı kişiden kişiye değişir.

League of Legends herkes oynuyor ve çok eğlenceli diyorlar fakat ben oynayınca bana çok sıkıcı geliyor ve oyunu daha tam bilmiyorum. Oyun nasıl oynanır amacı nedir?

Hocam öğrenmek biraz zor bana kalırsa. Yıllar önce başlamış insanlara kolay geliyor, fakat şu an başlamak isteyen birisi o günden bu güne yüzlerce güncelleme yenilik geldiği için zor öğrenir

League of Legends herkes oynuyor ve çok eğlenceli diyorlar fakat ben oynayınca bana çok sıkıcı geliyor ve oyunu daha tam bilmiyorum. Oyun nasıl oynanır amacı nedir?

Başla hocam çok eğlenceli bir oyun sen kimseyi takma.
:D

Yeni konular

Geri
Yukarı