League of Legends nehir kısmında görüntü sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

funchasetr

Kilopat
Daha fazla  
Önceden böyle değildi ama nehir kısmında ip gibi bir şey çıkıyor. Sürücüler güncel ve oyuna tam onarım yaptım düzelmedi.

Dosya Ekleri

• Screen04.png
    Screen04.png
    905,2 KB · Görüntüleme: 30
  • Screen01.png
    Screen01.png
    850,3 KB · Görüntüleme: 49
  • Screen03.png
    Screen03.png
    889,5 KB · Görüntüleme: 29
Görüntüler inşallah screenshot değildir çünkü donanımsal problemse ekran görüntülerinde sorunu göremeyiz. Telefonla çekip atmanız lazım. Zaten telefonla çektiyseniz ben bir sorun göremedim.
SS hocam.Telefondan atamadım 4mb yüksekleri atamıyormuş.Hocam gönderinin altındaki bir mesajda var arkadaş yuvarlak içine almış orda daha net gözüküyor

İşaretlediğin yer oyun içi ayarlarından kaynaklanıyor dostum. Ayarların Orta/Yüksek sanırım. Nehrin üstünden geçtiği toprak tabakası o. Nehrin suyu havada uçmuyor ya. Görsel efekt o. Kafanızda kurgulayınca daha büyük görüyorsunuz hepsi bu endişelenecek bir şey yok.
Full ayarlarda oynuyorum hocam.Sağlık olsun dediğiniz gibi benim gözüme battığı için meraktan açmıştım konuyu

Gözleri sağlam olan zor görür onu çok dikkatli baktım. İyice baktım inceledim biraz daha baktım öyle gördüm. Dert edilecek bir şey değilden ziyade oyun ayarlarından tasarruf modunu falan açtıysan kapat belli ki rahatsız etmiş seni. Tüm grafik ayarlarını fulleyip tekrar dene olmadı çözünürlük değiş kontrol et.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı