League of Legends oynarken çok sinirleniyorum

Öncelikle maalesef bu oyuna bağımlıyım. Tryhard ve Competetive bir ruha sahip olduğum için oynadığım oyun Fall Guys olsa bile sinirleniyorum. Genelde flame atmaya karşı değilim lakin son oynadığım oyunlarda maçtan sonra dediklerim aklıma gelince cidden bu laflar bomboş toxic birisine ait diyorum. Sanki içimde başka biri var ve oyuna girdiğimde ona dönüşüyorum. En azından sinirlenmenizi geçirecek veya mentalinizi toparlayacak herhangi bir teknikleriniz var mı?
Dostum 12,5 liraya bir yan hesap satın al.
Farklı herolar dene, troll laneningler yap.

3 adımda her türlü sinirlenme durumunu yok eder. Uzmanlar tarafından -ben- denenmiş ve onaylanmıştır.
  1. Yan hesap aç.
  2. 30 seviyeye kadar çık.
  3. Dereceli oyun girip berbat oyna takımın laf atarsa dalga geç.

Arkadaşlar kimse yanlış anlamasın ama bırakın artık şu oyunu. Gerçekten şu oyun yüzünden hayatımı boşu boşuna geçirmiş gibi hissediyorum. Sezon 2 sonu 3 sezon gibi oynamaya başladım başladığım güne lanet olsun. Bu kadar boş, hiçbir şey uğruna boşu boşuna sinirlendiğim ya da hayatta en önemli şey dediğim "zamanı" böyle boş bir oyun için harcamışım haberim yokmuş :( arkadaşlar gerçekten hayattan zevk alıyorsanız bırakın şu oyunu. Yani arkadaşlar LoL'ün kitlesi böyle bunu değiştiremezsiniz. Dediğim gibi hayattan zevk alıyorsan bir an önce bırakmalısın. Yaklaşık 2 haftadır oynamıyorum ve gerçekten hayattan zevk almaya başladım.

Sıfırdan bir hesap açıp 30'a kadar ARAM oynuyorsun, boş boş ping atan birisi varsa direk muteliyorsun.
Ek olarak ayarlarda genel chat ayarı var onu da kapatırsan oyunda yazı yazamıyorsun ve toxic biri olmuyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı