League of Legends Oynarken Ekran Donması

BuraK003

Hectopat
League of legends oynarken ekran aniden donuyor ve reset atmak zorunda kalıyorum. Bazen ise ekranda çizgilerde kaymalar oluyor 2 3 sny sonra düzeliyor. Düzeldikten sonra ping'im 500 buluyor. Normal ping'im 74 ve görev yöneticiyi açtıktan sonra ram kullanımı 1.40Gb olarak gözüküyor. 2 sny sonra ekran donuyor reset atıyorum. Bu sadece oyunlarda oluyor. İnternette gezerken sorun yok sadece oyunlarda. Şimdiden teşşekkürler yorumlarınızı bekliyorum.

Sistem

• Ram:1.50
  • İşlemci Intel Pentium Dual CPU E2180 @ 2.00GHz
  • Ekran Kartım Nvidia GeForce 7100 GS
  • İşletim Sistemi Windows Vista Home Basic

Well. Sistemin oldukça eski. Ekran kartın miladını dolduralı bilmem kaç sene olmuş. Oynadığın oyun League of Legends. Eski haliyle olsa hadi başka bir sorun diyeceğim ama, LOL yeni haliyle biraz görsel anlamda yükselişte. O yüzden bu tür kasmaları donmaları çok normal buluyorum. Sana tavsiyem yeni bir sistem toplaman.

Bence dürüst konuşmuyorsun ve sihir yaparak sorununu çözmemizi istiyorsun...

Sistemin çok eski. Sürücüleri kontrol etmen ve sıcaklık değerlerini ölçmen gerekiyor. League of Legends'ın gelen son patchinden sonra donma ve görüntü problemleri ciddi anlamda artış gösterdi. Görüntü özelliklerin minimum seviye diye tahmin ediyorum.

kardeş bendede aynı sorun var oyunu açıyorum maçtayken 5-10 saniye içinde oyun donuyor daha kendine gelmiyor pc rest atmak zorunda kalıyorum yrdm ltfn.....

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı