League of Legends oyun ortasında bilgisayar kapandı, ceza alır mıyım?

bane

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1-2 gün önce arkadaşımın tavsiyeleriyle LoL'e başladım ilk gün PC zorlanarak indirdi ben de zorlanmasın diye oyunlardan Left 4 Dead 2 ve Minecraft'ı sildim.
Oynarken ilk gün sıkıntı çıkmadı ama bügün 2-3 civarı arkadaşımın yanına gidecektim 1 saat kala oynarım deyip açtım (amacım 1 el atıp gitmekti)
Sonra oyun ortasındayken bilgisayar kapandı (şaşırmadım çünkü hep oluyor) ve şimdi açtığımda leaver buster uyarısı diye bir şey veriyor. Düşük öncelikli sıraya düşmem değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cezayı bu davranışınızı tekrar ederseniz alırsınız ama dert etmenize gerek yok bu ban türünden bir ceza olmayacaktır oyunlara ilk başta 5 sonra 10 en son da 15 dk geç girersiniz.

Arkadaşlar 1-2 gün önce arkadaşımın tavsiyeleriyle LoL'e başladım ilk gün PC zorlanarak indirdi ben de zorlanmasın diye oyunlardan Left 4 Dead 2 ve Minecraft'ı sildim.
Oynarken ilk gün sıkıntı çıkmadı ama bügün 2-3 civarı arkadaşımın yanına gidecektim 1 saat kala oynarım deyip açtım (amacım 1 el atıp gitmekti)
Sonra oyun ortasındayken bilgisayar kapandı (şaşırmadım çünkü hep oluyor) ve şimdi açtığımda leaver buster uyarısı diye bir şey veriyor. Düşük öncelikli sıraya düşmem değil mi?

İlk defa oluyorsa sorun yok. Art arda yaparsanız ceza olur. İlk başlarda 5 dakika ceza veriyor. Oyuncu akıllanmadıysa en fazla 20 dakikayı buluyor.

Düşük öncelikli sıraya düşmem değil mi?
Yeni başladıysan 1-2 kez çıkınca sorun olmuyor diye hatırlıyorum ama 3. çıkışta falan düşük öncelikli sıraya alınırsın. Ayrıca bilgisayarın kapanması ile ilgili Sosyal'e konu aç, PSU ile alakalı ise bilgisayarındaki parçalar yanabilir.

Yeni başladıysan 1-2 kez çıkınca sorun olmuyor diye hatırlıyorum ama 3. çıkışta falan düşük öncelikli sıraya alınırsın. Ayrıca bilgisayarın kapanması ile ilgili Sosyal'e konu aç, PSU ile alakalı ise bilgisayarındaki parçalar yanabilir.

Arkadaş haklı pcnizde aşırı ısınma problemi ya da psu problemi olabilir. Bununla alakalı konu açıp yardım istemenizde fayda var. @bane

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim çok tekno bilgisi olan biri değilim çünkü bilgisayarla çok işim olmaz benden fazla karddeşim giriyor ben bilgisayar a girceğimde çok yormamaya çalışıyorum.
Ama kardeşim bilgisayara fazla baskı yapıyor durdurmasanız bir şey demeeseniz sabah 10 gece 4-5'de bırakır ondan gizli oyunlarını siliyorum (CS:GO ve Valorant ve 5 GB'lık Left 4 Dead 2 eklentileri)
Evet hepsini yapıyor artık fan bile işe yaramaz hale geldi kardeşim sağ olsun ve ben üniversitiye gidince
Evimede bilgisayar hafifliyor yani bilgisayarı öldüren kardeşim ve onun bağımlı arkadaşları bilgisayarın bataryasını bile bozdu :(
kulanılmaz halde bilgisayar.

Yeni konular

Geri
Yukarı