League of Legends RP nasıl kazanılır?

Bedava RP kazanabileceğin bir yer yok. Onu unut. Tek ihtimal yayıncıların çekilişlerde dağıttıkları. Bir de ufak miktar lazım olunca RIOT abi veriyor 3-5 bir şeyler.
Aynen. :D 1.5 yıl sonra vermişti bana. Oyunda bir ara yeni başlayanlara 400RP veriyorlardı. Bende de 110 mu ne kalmıştı yazdım Riot abiye 15 RP atar mısınız diye attılar.

Şu aralar League of Legends oynuyorum ve yasuo seviyorum, oynuyorum biraz işte. İdare eder diyebileceğiniz şekilde. Bir skin almak için RP gerekiyor ama oyuna daha yeni başladım yani belki 1 hafta sonra bırakacağım. Bedava RP kazanabileceğimiz siteler var mı?

Bedava Rp'yi anca Online turnuvalar veya kafe turnuvalarında alabilirsin. Eğer ligin yüksek ise Avrupa tabanlı Online turnuva siteleri var hem RP yerine Euro veriyorlar :)

League of legends rp kazanmak istiyorsan bazı sayfaların çekilişleri oluyor; bu sayfaların çekilişlerine katılabilirsin.Ama acil RP ihtiyacın varsa bestsanal.com sitesinden lol rp satın alabilirsin.Hem güvenilir hemde fiyatları diğer sitelere göre çok uygun.

Geri
Yukarı