League of Legends'da bronz iken daha yükseklerle eşleşiliyor

Birak iciyorm

Hectopat
Merhabalar, ilk önce ben LoL'e karantina döneminde başladım. Başladığımda 2 hafta sonra dereceli modu açtım, fakat dereceli modda bronz olmama rağmen altın, platin gibi Elolarla maç yapıyorum ve genellikle bozgun alıyorum. Bu durumu ve kendi elomla maç yapmak için ne yapabilirim?

Normal oyun oynamadığına emin misin? Tekli derecelide maksimum gümüş oyuncular ile eşleşebilirsin çünkü. Esnek dereceli oynuyor isen de tekli derecelide platin olan bir oyuncunun esneği bronz ise onunla karşılaşman normal veyahut tam tersi tekli derecelisi bronz olup esneği platin bir oyuncuyla da karşılaşabilirsin.

Normal oyun oynamadığına emin misin? Tekli derecelide maksimum gümüş oyuncular ile eşleşebilirsin çünkü. Esnek dereceli oynuyor isen de tekli derecelide platin olan bir oyuncunun esneği bronz ise onunla karşılaşman normal.
Normal oyun girmiyorum ve nereye girmem lazım benim kendi elomla oynamam için esnek ne?

Normal oyun girmiyorum ve nereye girmem lazım benim kendi elomla oynamam için esnek ne?
Derecelinin 2 türü var. Tekli dereceli ve Esnek dereceli. Tekli de maksimum 2 kişi oyuna girebiliyorsunuz ve genelde daha zor diye tabir edilir. Esnek dereceli ise 5 kişilik takımlara kadar oynayabildiğiniz bir dereceli türü. Bu 2 derecelinin de ligleri ayrı. Birinde elmas birinde bronz olabilirsiniz. Profilinizde 2 farklı dereceli simgesi çıkacaktır. Siz zaten kendi elonuzda oynuyorsunuzdur büyük ihtimal fakat karşınızdaki arkadaşların esnek ligi platin vs ise ondan yanlış bir algıya kapılmış olabilirsiniz

Dereceli tek çift mi giriyorsunuz esnek mi?

Tek çift.
Derecelinin 2 türü var. Tekli dereceli ve esnek dereceli. Tekli de maksimum 2 kişi oyuna girebiliyorsunuz ve genelde daha zor diye tabir edilir. Esnek dereceli ise 5 kişilik takımlara kadar oynayabildiğiniz bir dereceli türü. Bu 2 derecelinin de ligleri ayrı. Birinde elmas birinde bronz olabilirsiniz. Profilinizde 2 farklı dereceli simgesi çıkacaktır. Siz zaten kendi elonuzda oynuyorsunuzdur büyük ihtimal fakat karşınızdaki arkadaşların esnek ligi platin vs ise ondan yanlış bir algıya kapılmış olabilirsiniz.

Hmm, anladım ben tek çift giriyorum ve çok güzlü oluyorlar herkes ve Level'ler 400 300 200 falan oluyor. Benim mantıksız bulduğum noktada bu işte. Ondan derecelide hep Support oynuyorum güzel oynamama rağmen flame yiyorum takımımdan.

Son düzenleme:
Hmm, anladım ben tek çift giriyorum ve çok güzlü oluyorlar herkes ve Level'ler 400 300 200 falan oluyor. Benim mantıksız bulduğum noktada bu işte. Ondan derecelide hep Support oynuyorum güzel oynamama rağmen flame yiyorum takımımdan.
Level in hiçbir önemi yok ki. 35 Level adamı Elmasda da görebilirsin. İster 100000 olsun ister 30 hiç fark etmez iş sende bitiyor. Ben de destek oyuncusuyum. Çok zevkli ve zordur maalesef. Sunucumuzda ki oyuncuların ahlak seviyesi biraz düşük olduğu için fazla takma, ağzı olan konusuyor. Oyunu en iyi onlar biliyor ama bronzdalar mesela :p Boşver o yüzden, sen keyif aldığın sürece hiçbir problem olmadığını düsün. Bilerek beslemediğin sürece ban falan da yemezsin. Oynaya oynaya oyunu öğrenip kısa sürede kurtulursun o cehennemden ^^

Level'in hiçbir önemi yok ki. 35 Level adamı elmasda da görebilirsin. İster 100000 olsun ister 30 hiç fark etmez iş sende bitiyor. Ben de destek oyuncusuyum. Çok zevkli ve zordur maalesef. Sunucumuzda ki oyuncuların ahlak seviyesi biraz düşük olduğu için fazla takma, ağzı olan konusuyor. Oyunu en iyi onlar biliyor ama bronzdalar mesela :p boş ver o yüzden, sen keyif aldığın sürece hiçbir problem olmadığını düsün. Bilerek beslemediğin sürece ban falan da yemezsin. Oynaya oynaya oyunu öğrenip kısa sürede kurtulursun o cehennemden ^^

Bende adc ve Jungle mainim. İstersen bir gün pre girebiliriz sıralı modda da olur, dereceli modda da Jinx oynarım istersen?

Geri
Yukarı