League of Legends'da kötü takım geliyor

Gümüşten çıkacak kadar iyi değilsin demek. Gümüş I'e kadar iyi takım geliyordu ve sonra tam gold çıkacağım derken berbat takımlar gelmeye başladı ama zaten olması gereken de bu. Takımın her zaman iyi olursa lig kasmanın anlamı ne? Yeri geldiğinde oyunu taşıyıp domine etmelisin. Golda çıkan nasıl çıkıyor? Demek ki sorun sende. Çok kötüler domine edemiyorum vs deme elbette lose alacağın maç olacak ancak eğer gold veya üstüne çıkacaksan 3 maçta gelen kötü takımın 2'sini domine edeceksin.

@Alper. SE Hocam tek başınıza biraz zor TR serverında. Birkaç arkadaş bulup takım olarak oynarsanız daha rahat edersiniz. Yıllardan beri gerçekten de lig atlayacak zaman her ne hikmetse kötü oyuncuların gelmesi hiç de normal değil. Oyuncu bulma algoritması bence kasıtlı olarak lig atlamaya yakın oyuncuların karşısına ya yüksek elo kendinden daha iyi bir oyuncu veriyor. Ya da kendi takımına KDA oranı ve elosu düşük takım arkadaşı veriyor. Yıllardır düşük liglerdeki oyuncuların hepsi sizin gibi hep aynı şeylerden şikayetçi. Kasıtlı yapılan bir durum bence rastlantı değil.

TR de en baştan elo hell içerisinde Dia 4 yukarısına görmemiş biri olarak soloq Hero'larını oynamanı öneririm ama maalesef çok soloq kalmadı oyunda. Meta önemli metayı her zaman takip etmelisin. Op GG sitesi önemli. En tavsiye edebileceğim şey de hangi Hero'ların hangi eloda en çok ban yediğini not edip sürekli onları banlanmadiğinda alman bu sayede sadece seçim ekranında bile baskı kurmuş olursun. Takımını incelemeyi öğrenmen gerekiyor ve Hero seçim ekranında takımın iyi mi kötü mü bilmen gerekiyor bu sayede bozup bozmayacağını bilmen gerekiyor. Oyunu kazanmak için oyun dışı şeylere baş vurman gerekiyor. Bunlara benzer şeyler yapmıyorsan oyun seninle oynar.

Hocam yanlış anlamayın ama söylediğiniz şey tamamen yanlış. TR Gold elodan bahsediyoruz. Buradaki insanların sorunu sizce metaya uygun Hero picklememek mi sanıyorsunuz? TR Gold eloda Soraka mid bile yapsam Win alırım. Dediğinizin tam aksine 1 Lane belirleyip maksimum 3 tane Hero oynamak bu ligdeki bir insan için çok daha faydalı.

Hocam yanlış anlamayın ama söylediğiniz şey tamamen yanlış. TR Gold elodan bahsediyoruz. Buradaki insanların sorunu sizce metaya uygun Hero picklememek mi sanıyorsunuz? TR Gold eloda Soraka mid bile yapsam Win alırım. Dediğinizin tam aksine 1 Lane belirleyip maksimum 3 tane Hero oynamak bu ligdeki bir insan için çok daha faydalı.
Ben Gold elo-plat elo arası beş bin saat yukarısı olarak ve hala oynarsam kötü oynayan birisi olarak seçimler önemli. Örnek vermem gerekirse aphelios ile nasıl taşıyabilirsin? imkansız.

Ben Gold elo-plat elo arası beş bin saat yukarısı olarak ve hala oynarsam kötü oynayan birisi olarak seçimler önemli. Örnek vermem gerekirse Aphelios ile nasıl taşıyabilirsin? İmkansız.

Ben taşırım hocam da sizi bilemicem :D örnek verdiğin çara bak. Aphelios. O çar West Master 0 200LP arasını yok ediyor. 1V9 Koyuyorlar direkt. TR Gold'da mı taşıyamayacak adam :D

Mouse Rival 3, klavye laptopun klavyesini kullanıyorum şu an ama önermem kesinlikle. Sağlam bir mekanik klavye çok daha iyi olur.
Ben kötüyüm. Ara sıra oynuyorum. İki hafta önce birisiyle vs attım, o syndra ben Twisted fate aldım. Kafamda düşünüyorum bu altıya kadar bana bir şey yapamaz. Altıdan önce kule altı girdi q sunu flashla doclayıp sarı kart ve kule hitiyle ben alıyordum ama flashı çıkaramadım ve hasarının o kadar yüksek olacağını da tahmin edememle birlikte öldüm. Kostüm avantajı da vardı o da biraz kafa karıştırıcı.

Demek ki Gümüşten çıkacak kadar iyi değilsiniz. Rütbesi yüksek içerik üreticilerini, E-Sporcuları veya E-Spor maçlarını izleyip kendinizi geliştirin. Elbette kötü takımlar geliyor olabilir fakat Gümüşten çıkamamanızı sadece buna bağlayamazsınız.

Ben Gold elo-plat elo arası beş bin saat yukarısı olarak ve hala oynarsam kötü oynayan birisi olarak seçimler önemli. Örnek vermem gerekirse aphelios ile nasıl taşıyabilirsin? imkansız.
Aphelios'u iyi oynayan biri Gold-Plat elonun içinden geçer. Yüksek eloda ve E-Spor maçlarında en çok tercih edilen ADC'lerden bir tanesi Aphelios.

Demek ki Gümüşten çıkacak kadar iyi değilsiniz. Rütbesi yüksek içerik üreticilerini, E-Sporcuları veya E-Spor maçlarını izleyip kendinizi geliştirin. Elbette kötü takımlar geliyor olabilir fakat Gümüşten çıkamamanızı sadece buna bağlayamazsınız.

Aphelios'u iyi oynayan biri Gold-Plat elonun içinden geçer. Yüksek eloda ve E-Spor maçlarında en çok tercih edilen ADC'lerden bir tanesi Aphelios.

Hocam Allah aşkına Aphelios ile ne alakası var. Bahsettiğimiz elo nispeten daha yüksek ne bileyim TR Plat veya dia falan olsa tamam diyeceğim oynadığın karakterler sorun yaratabilir, ama Silver gibi bir eloda insanlar gerçekten gözünün önünü görmüyor, Boost yaptığım için tecrübeyle sabit çoğu zaman dakika 20 de ADC farmları 60 70 oluyor. Böyle bir eloda ne oynadığının zerre kadar önemi yok. Oyunu oynamayı öğrenmek lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı