League of Legends'da kötü takım geliyor

Daha fazla  
Az önce maçtan çıktım. Kendi kümem gümüş 1, altına çıkmaya çalışıyorum. Takımlarda altın-gümüş(1-2) karışık adamlar var. Kısaca Gold elo maçlarından biri diyebiliriz. Bizim takımdaki ADC'nin 25. dakikadaki farm sayısı 39, evet gerçekten 39 farm. Gold maçı ve 39 farm, dakika 25'te. Çıldırmamak elde değil. Sadece 39. Bu nasıl mümkün olabilir? Tam lig atlayacağım derken özellikle mi böyle rezil adamları yerleştiriyorlar takıma? Onu da geçtim sanki bronz maçı gibi kavga çıkıyor. Hatta bronzlardan daha beter kavga çıkıyor. Yüksek elodaki arkadaşlar tavsiyeleriniz nedir? Nasıl kurtulabilirim?

Az önce maçtan çıktım. Kendi kümem gümüş 1, altına çıkmaya çalışıyorum. Takımlarda altın-gümüş(1-2) karışık adamlar var. Kısaca Gold elo maçlarından biri diyebiliriz. Bizim takımdaki ADC'nin 25. dakikadaki farm sayısı 39, evet gerçekten 39 farm. Gold maçı ve 39 farm, dakika 25'te. Bu nasıl mümkün olabilir? Tam lig atlayacağım derken özellikle mi böyle rezil adamları yerleştiriyorlar takıma? Onu da geçtim sanki bronz maçı gibi kavga çıkıyor. Hatta bronzlardan daha beter kavga çıkıyor. Yüksek elodaki arkadaşlar tavsiyeleriniz nedir? Nasıl kurtulabilirim?

TR sunucusunu bırakarak kurtulabilirsin :)

Türkiye'de lig mi kasmaya çalışıyorsunuz? Türkiye'de yaşamak yeteri kadar stresli değilmiş gibi bu çılgınca aktiviteyi bırakmanızı öneririm.

TR sunucusunu bırakarak kurtulabilirsin :)

Yani hangi serverda oynarsan oyna Silver elodayken her zaman böyleleri gelecek.

Az önce maçtan çıktım. Kendi kümem gümüş 1, altına çıkmaya çalışıyorum. Takımlarda altın-gümüş(1-2) karışık adamlar var. Kısaca Gold elo maçlarından biri diyebiliriz. Bizim takımdaki ADC'nin 25. dakikadaki farm sayısı 39, evet gerçekten 39 farm. Gold maçı ve 39 farm, dakika 25'te. Çıldırmamak elde değil. Sadece 39. bu nasıl mümkün olabilir? Tam lig atlayacağım derken özellikle mi böyle rezil adamları yerleştiriyorlar takıma? Onu da geçtim sanki bronz maçı gibi kavga çıkıyor. Hatta bronzlardan daha beter kavga çıkıyor. Yüksek elodaki arkadaşlar tavsiyeleriniz nedir? Nasıl kurtulabilirim?

Yani takımın her zaman kötü gelecek, elmas olsan da takımına kötü elemanlar gelecek. Önemli olan onları taşıyıp lig kasabilmekte zaten.

West'te oynuyorum Master elodayım. Daha önce TR de eloboost Türkiye sitesinde çalışıp eloboost yapıyordum. Gold Plat eloda tonla maç attım ama o hesapları elmasa çıkartıyordum. Bana kötü takım gelmiyor mu sanıyorsun? Demek istediğim bulunduğun elodan daha iyi oynuyorsan o elodan her türlü çıkıyorsun.

Eğer döngüye takıldıysan günde 15 saat oynamadan çıkamazsın. Önerir miyim? Asla.

Oyanacaksan ;
Jungle WW alıp sadece harita görevlerine ejder, alamet, baron v.s oyna. Ve 1 laneyi cample. Dene bunu.

Yani hangi serverda oynarsan oyna Silver elodayken her zaman böyleleri gelecek.

Yani takımın her zaman kötü gelecek, elmas olsan da takımına kötü elemanlar gelecek. Önemli olan onları taşıyıp lig kasabilmekte zaten.

Hocam doğru da 25. dakika da 39 farmlı bir ADC nasıl olabilir? Sonra zaten oyundan da çıktı adam. O maçı alsak Gold oluyordum. Son maçta takıma gelen reziller bitiriyor beni.

LoL'de rank kasmanın mantığı budur zaten. İyi takım geldiğinde herkes kazanır. Misal daha demin West diada maç girdim aşırı intledim ama takım sağ olsun iyi oynadığı için 4 kişi taşıdılar beni. Önemli olan kötü takım geldiğinde o takımı taşıyabilmek, rank atlamanın tüm mantığı bunun üzerine. Tabii ki istisnai maçlar olur. Eloboost yaptığım sırada da West Master olarak TR platlardan 10 15 kat iyi oynamama rağmen %100 kazanma oranı elde edemiyorsun. %50'nin üstünde kazanma oranın oldu mu LP kasmaya başlıyorsun zaten.

Tr de en baştan elo hell içerisinde Dia 4 yukarısına görmemiş biri olarak soloq herolarını oynamanı öneririm ama maalesef çok soloq kalmadı oyunda. Meta önemli metayı her zaman takip etmelisin. Op gg sitesi önemli. En tavsiye edebileceğim şey de hangi heroların hangi eloda en çok ban yediğini not edip sürekli onları banlanmadiğinda alman bu sayede sadece seçim ekranında bile baskı kurmuş olursun. Takımını incelemeyi öğrenmen gerekiyor ve hero seçim ekranında takımın iyi mi kötü mü bilmen gerekiyor bu sayede bozup bozmayacağını bilmen gerekiyor. Oyunu kazanmak için oyun dışı şeylere baş vurman gerekiyor. Bunlara benzer şeyler yapmıyorsan oyun seninle oynar.

Yeni konular

Geri
Yukarı