League Of Legends'e Başlamayın!

FurkanAltun

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Bugün tek çift kasmak için girdim. Plata çıkmak istiyordum esnekte plattım ama esnek bebelerin işi oynamayı bilmeyenler kasar dedikleri için tekli çiftte silver 2'den Gold 4'e kadar çıktım. Bugün saat 8: 20 civarların da girdim oyuna Aatrox oynayayım dedim kitledim karakterimi. Takımım da iki premade vardı Rengar ve Kennen Bir de Janna ve Jhin. Başladık işte oyuna sonra Janna bağlanmadı. Jhin söyledi bilgisayarı mavi ekran verdi gelecek diye bekledik. Dakika 2: 30 oldu (yeniden kurma 3: 00'da geliyor) Jhin yazdı ki Janna gelmeyecek bilgisayarı açılmıyormuş sur verelim. Dakika 3 oldu ben sur verdim bu Rengar ve Kennen sur vermedi Jhin'e de baskı yaptılar sur verme Rengar taşıyacak falan falan diye o sırada Rengar'ın skoru 1-2 daha dakika 3'te. Jhin de vermedi. Botta yaklaşık 4 kere öldü ve mide geldi. Ben de farkında olmadan bir kere Thresh'e çekilip öldüm Kennen birden anneme sövmeye başladı ve ben de Jhini gösterdim herif trollüyor görmüyor musun diye sonra Jhin'de anneme sövmeye başladı. Mute'de atmadım bunlara belki bir şans kazanırız diye. Dakikalar ilerledi daha dakika 12'de karşı da Tristana olmasından dolayı bottan 2 kule vermişiz 3. Kuleye göz dikmişler. Neyse devam ediyor maç bunlar mid kulelerini de açtı. Bir tek nexusumuz falan kaldı ben rakip takıma takımımda kileri küfürden ve trollemeden report eder misiniz dedim. Rakip takımdakiler ise ağlama lan, kudur, kes lan ***** çocuğu tarzı mesajlar yazdı. Takmadım cevap bile vermedim bunlara. Maç bitti lobiye döndüğümüzde Jhin ***** çocuğu Aatrox report feed falan dedi Kennen ile. Oysa ki benim skorum 6-7, Jhin'in skoru 1-8 ve Jhin troll biri. Sonra gülücük falan attı ben bunu dedikten sonra. Lobiden çıktım. Üçü de büyük ihtimalle beni raporlamıştır.

Şimdi diyeceksin bunu neden bizimle paylaştın?

Amacım şu son zamanlarda LOL'le ilgili konular görüyorum başlamalıyım falan falan diye.

Eğer arada sırada arkadaşımla normal game girip çıkarım derseniz başlayın oyun eğlenceli çünkü ama ben Tryhard kasacağım Gold'a, plata çıkacağım düşüncesi varsa başlamayın çünkü kitlesi sakat.

Haklısınız Gold elo yüksek değil ama bronz eloda da oynamıyoruz sonuçta. İlk elime para geçişte West'e geçmeyi deneyeceğim ki arkadaşımın söylemesi üzerine West'te de bu tarz elemanlar olduğu. Ne yapacağımı bilmiyorum. Oyunu bırakmayı denedim ama arkadaşlarım çağırıp girdikçe bırakamıyorum.

Okuyan arkadaşlara teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Erken oylamada 1 oy bile versen oyun iptal oluyor diye biliyorum yoksa 2 oy mu lazım bilemem. LOL'e başlayan Türkiye serverinde başlamasın. Anaları doğurup klavye başına fırlatıyor bu bebeleri. Sırf ne diye çocuk sussun diye.

Yeniden baslamayi dusunuyordum fakat bunu okuyunca tekrardan vazgectim. Eger oyunu ogrenmek istiyorsaniz Iskandinav serverinda baslayin. Pek flame atan goremezsiniz.

Onlar seni istedikleri kadar şikayet etsin, sen bir şey yapmadıysan ceza almazsın. Sen de onları doğru ve tam olarak raporlarsan da onlar hemen ceza alır. Şu videoyu izlemeni öneririm:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

League Of Legends kitlesinin bu kadar mide bulandırıcı olmasının tek bir sebebi var. Tahmin etmek çok zor olmasa gerek. Destek ekibi olsun yönetimi olsun çoğunun beynini kullanma yeteneği olduğunu sanmıyorum ben. Oyunu uzun zaman önce elmas seviyesinde bıraktım bir daha girmedim. Neden bıraktın derseniz kısaca açıklayayım; Oyunda koridor arkadaşımla tartıştım. Tartışma sonucunda koridor arkadaşım bilerek beslemeye başladı. Artık o kadar ilerlemişti ki faresine makro atayıp bilgisayar başından kalkıp gitmiş gibiydi. Çünkü sürekli aynı rotada ilerliyordu. Oyun oynarken her zaman videoya alırım zaten güzel bir hareket falan yaparsam diye. Bu arkadaş için elimde çok güzel kanıt vardı. Kesmeden direk 30 dakikalık kanıtı desteğe yolladım. Verilen cevap; Destek üzerinden rapor kabul etmiyoruz buradan daha fazla işlem yapmaya devam ederseniz ceza yaptırımı uygulamak zorunda kalacağım (Aynı raporu kabul etmeyince bir kaç defa atmıştım).

Koridor arkadaşımın ismini alıp bir ay boyunca takip ettim düzenli olarak her gün oyun oynadı ve hiç bir yaptırım ile karşılaşmadı. Ama ben takım içi tartışmadan ceza aldım küfür etmediğim halde. Zaten sonra oyunu bıraktım. Benim elimde 30 dakikalık bir kanıt var. Bu kanıtı kabul etmiyor adamlar. Böyle bir destek ekibi olan oyun oynanır mı sizce? Herif hayatımdan 30 dakika çaldı üzerine beni sinir etti ve hiç bir yaptırım ile karşılaşmadı. Tek bir olay yaşadım böyle direk bıraktım çok mutluyum. Hele bu forumlarda benzer konular görünce iyi ki direk bırakmışım diyorum.

Konu başlığını değiştirsek daha iyi olabilir. LEAGUE OF LEGENDS OYUNUNU BIRAKIN. HİÇ BİR ZAMANDA BAŞLAMAYIN.

Oyun ilk çıktığında west sunucusundan oynarken bir oyunda çok iyi diğer oyunda berbat oynuyor diye boost sebebiyle ban yiyen kişiler vardı. O günlerden bu güne geldi oyun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Erken oylamada 1 oy bile versen oyun iptal oluyor diye biliyorum yoksa 2 oy mu lazım bilemem. LOL'e başlayan Türkiye serverinde başlamasın. Anaları doğurup klavye başına fırlatıyor bu bebeleri. Sırf ne diye çocuk sussun diye.
Maalesef 2 oy gerekiyor. 3 red aldığı için remake olmadı.
Onlar seni istedikleri kadar şikayet etsin, sen bir şey yapmadıysan ceza almazsın. Sen de onları doğru ve tam olarak raporlarsan da onlar hemen ceza alır. Şu videoyu izlemeni öneririm:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Keşke bir şey yapmasaydım ama 70 Lp'deyken böyle bir olay gelince ben de hakeret ettim. Annelerine falan etmesem de beyinsiz, p** tarzı kelimeler kullandım. Bir tanesi beni arkadaş ekledi. Bize hiçbir şey olmadı ağla falan yazdı daha demin. Şimdi hesaba girdim ve 9 oyun boyunca sohbet banı yemişim. Üzücü tarafı onlara bir şey olmamış olması.

Yeni konular

Geri
Yukarı