League of Legends'ta Bronz'dan Gümüş'e Çıkmak

Şimdi şöyle bir şey var. Adamı sustursanız bile oyuna müdahale ediyor. Özellikle bazı kendini bilmez küçük yaştakiler. (Kendini bilmez diyorum çünkü illaki iyi anlaşan var.) Ben genelde üst koridorda oynarım. Tavsiyem bir şampiyonda geliştirmen ancak diğer şampiyonlarıda tanıman. Kendine bir koridor bul ve oyna. Yanına eğlenebileceğin bir arkadaşınıda bulabilirsin.

Her lanede bir heron olsun. Mesela mid kaldı cassiopea al solo kaldı renekton support kaldı janna adc kaldı lucian. Bu şekilde kendine hero belirle. O belirlediğin herolarda ustalaşmaya çalış. Fakat her zaman iyi oynadığın yedek bir şampiyonun olsun.

Şu an Diamond 4 teyim. Direk uzatmadan oynaman gereken şampiyonları yazıyorum. Bronz Jinx, Silver herşey uyar iyi oynasan yeter, Gold Lee ,Seju, Plat LB Graves, Diamond u şu an çözemedim. Her lane de bi heron falan olmasın. Bu saydıklarımı oyna salmazlarsa çık oyundan. Bekle bi 5 dakika. Tehdit et adamları salmazsanız...

50-100 ranked game sonunda hala bronzsan kötü oynuyorsundur. Kendine senin seviyende bir duo bulursan jungle oynayıp çok rahat çıkabilirsin.

Merhaba arkadaşlar. Ben 13 yaşında bronz 3 bir lol oyuncusuyum. Geçen sezon hesabımı bronz 5 ten gümüş 4'e kadar çıkarmıştım. Sezon bitince de malumunuz 10 maç sistemiyle bronza düştüm. Arkadaşlar şimdi beni velet sanmayın. Sen 13 yaşındasın, git sütünü iç yat falan demezseniz sevinirim. Flamer falan değilim. Tabi haliyle hepimizin olduğu gibi ben de arada bir sinirlenip küfür edebiliyorum. Acaba lig yükselememe nedenim oynayamamak mıdır yoksa takımın sürekli feedleyip flamelemesi midir ? Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler
artik 18 yaşındasın reis

Geri
Yukarı