Legion 5 15ach6h R7 5800 + RTX 3070 nasıl?

Hocam benim de hoşuma gitti ekran ve tasarım olarak en iyi laptop bu bence ama 3060 4K oyun oynamak için yeterli bir ekran kartı değil. Çözünürlüğü düşürsek bu sefer pikseller bulanık gözükecek ve en fazla 60Hz alacağız. Tasarımcı olmayanlara gelmez bu bilgisayar bence.

Ben laptopu 2.ekran olarak kullanıyorum. Ana monitör olarak FHD 144Hz kullanıyorum ama 3060'a 15k vermek yerine 3070'e vermek daha mantıklı geliyor sanki. En son hepsini bir kağıda yazacağım hangisi çıkarsa onu alacağım.

Ben laptopu 2.ekran olarak kullanıyorum. Ana monitör olarak FHD 144Hz kullanıyorum ama 3060'a 15k vermek yerine 3070'e vermek daha mantıklı geliyor sanki. En son hepsini bir kağıda yazacağım hangisi çıkarsa onu alacağım.

Bütçeniz yetiyorsa direk 3070'li Lenovo'yu alın. Ben 13bin üstüne fazla çıkmak istemediğim için kararsızım. Yoksa direk alırdım şu Legion'u şahsen :D

3070 Legion'un linkini atar mısınız?

Stok bitmesin diye paylaşmıyoruz.
@Pweck
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video da neredeyse fark yok iki kart arasında.

Son düzenleme:
Stok bitmesin diye paylaşmıyoruz.
@Pweck
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video da neredeyse fark yok iki kart arasında.
AAA oyunlarda yüzde 15den fazla fark var hocam, nasıl fark yok? Ayrıca VRAM artısı da var. He 200 dolar fazla vermeye değer mi onu bilemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı