Legion 5 2021 beklenmeli mi?

Bütçe
13500₺
Evet hocam. Mesela biz Lenovo Legion 5 Pro için 22.000 TL fiyat biçtik ancak MediaMarkt üzerinden 19.500 üzerinden çıktı sonra 20.500 oldu ve sonra stok bitti. Yani tahminlerden ucuza gelmesi mümkün. Ki piyasadaki en ucuz RTX 3070 olan cihazdı kendileri, 2K ekran çözünürlüğü ve AMD Ryzen 7 5800H vardı. Baya fiyat performans bir cihazdı.
O zaman hocam bu konuyu daha fazla kişi görmemeli :D.

O zaman hocam bu konuyu daha fazla kişi görmemeli :D.

Hocam sizden önce 2 defa daha trend oldu hatta bir tanesi çok popüler olmuştu. Yani aslında sizinle beraber bayağı bir kişi biliyor bu modellerin geleceğini. Mesela Legion 5 Pro makalesi 506 sayfa oldu ve büyümeye devam ediyor. Yani çoğu kişi biliyor ama bekliyorlar mı? Bilmiyorum.

Legion 5 Pro makalesi: 2021 Model Legion laptoplar Türkiye'ye geliyor!

Hocam sizden önce 2 defa daha trend oldu hatta bir tanesi çok popüler olmuştu. Yani aslında sizinle beraber bayağı bir kişi biliyor bu modellerin geleceğini. Mesela Legion 5 Pro makalesi 506 sayfa oldu ve büyümeye devam ediyor. Yani çoğu kişi biliyor ama bekliyorlar mı? Bilmiyorum.

Legion 5 Pro makalesi: 2021 Model Legion laptoplar Türkiye'ye geliyor!
Hocam umarım stokları tükenmez XL 7T-144' ü ısınma sorunu yüzünden sattım.

O cihaz gerçekten ısınan bir model ancak sadece fiyatı için alınabilir. Yani bütçe yetmiyorsa tercih edilebilir. Mantıklı olanı yapmışsınız.
Hocam geçen aylarda Legion 4800H+2060 almıştım ekranın yarısı siyahtı iade etmiştim. İnşallah bu model sıkıntı çıkarmaz çıkarsa :D.

Hocam geçen aylarda Legion 4800H+2060 almıştım ekranın yarısı siyahtı iade etmiştim. İnşallah bu model sıkıntı çıkarmaz çıkarsa :D.
Geçmiş olsun hocam. Lenovo Legion 5 2020 model cihazlarda ilk defa sizde duydum bu sorunu ilginç. Umarım başka sorun ile karşılaşmazsınız.

Dostlar selam iyi akşamlar.
Ben bu 3050 Ti R5800h işlemci ile düşünüyorum onu beklemeye değer mi yoksa daha iyi model alınabilir mi o fiyatlara. Yani 3050 az önce okuduğum blr yorumda 1660 Ti ile karşılaşır demiş biri ben bir 5-6 yıl civarı üst düzey oyunlarda, yazılım, render vs işimi görür mü? Nvadia bu kartı bildiğim kadarıyla överek çıkarıyor.
İşin özeti değer mi?

Dostlar selam iyi akşamlar.
Ben bu 3050 Ti R5800h işlemci ile düşünüyorum onu beklemeye değer mi yoksa daha iyi model alınabilir mi o fiyatlara. Yani 3050 az önce okuduğum blr yorumda 1660 Ti ile karşılaşır demiş biri ben bir 5-6 yıl civarı üst düzey oyunlarda, yazılım, render vs işimi görür mü? Nvadia bu kartı bildiğim kadarıyla överek çıkarıyor.
İşin özeti değer mi?

3050 = RTX 5500M
3050 Ti= RTX 1660 Ti
5-6 sene üst düzey oyunlara yeteceğini düşünmüyorum.

Geri
Yukarı