Legion 5 almak mantıklı mı?

Bütçe
32000
Eyvallah bakayim

Ekran olarak 17.3 tercih ediyorum

Bilgisayar alma amacım yazılım ,arada oyunlarda da iyi performans verse yeter, ekran nasıl hocam

İade ettiğim PC monster T7 v22.2, monster almak istemiyorum, şikayetçi olanı çok, günün 10-12 saatini PC başında geçiriyorum , bu yüzden akşama olmasını istemiyorum, teşekkürler cevap için

İade ettiğim PC monster T7 v22.2, monster almak istemiyorum, şikayetçi olanı çok, günün 10-12 saatini PC başında geçiriyorum , bu yüzden aksama olmasını istemiyorum, teşekkürler cevap için

Bu linkteki modelden mi?
Artırırsanız
Artıramazsanız

Ekran kartı önemli derseniz bu
İşlemci önemli derseniz ise bu
Bütçenizi artırırsanız bu
İade ettiğim PC monster T7 v22.2, monster almak istemiyorum, şikayetçi olanı çok, günün 10-12 saatini PC başında geçiriyorum , bu yüzden aksama olmasını istemiyorum, teşekkürler cevap için
Kalite olarak iyidir kullanıyorum aynı modeli(1TB olanını) memnunum oyunlarda üzmüyor soğutmasıda iyi gayet
Benim koyduğum linkteki modelle aynı değil mi

Eyvallah bakayim

Ekran olarak 17.3 tercih ediyorum

Bilgisayar alma amacım yazılım ,arada oyunlarda da iyi performans verse yeter, ekran nasıl hocam

İade ettiğim PC monster T7 v22.2, monster almak istemiyorum, şikayetçi olanı çok, günün 10-12 saatini PC başında geçiriyorum , bu yüzden akşama olmasını istemiyorum, teşekkürler cevap için

Bu linkteki modelden mi?
bu linkteki modelin 1tb ssdli modeli 12tx bu 13tx ssd dışında görünümüne kadar herşeyi aynı ekran 17.3 inç oyunlarda hoş oluyor ekran kalitesi falanda gayet iyi akıcı cihaz

Lenovo Legion 5 Dizüstü Bilgisayar, 17.3" FHD, Intel Core i7-11800H, 16GB RAM, 1TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB, FreeDOS, 82JM0012TX : Amazon.com.tr: Bilgisayar aldığım model

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı