Legion 5 Pro 3070 Ti vs HP Omen 4070

Her şey bir kumar, Omen'de ısınma sorunu panel bozulması yaşayan da var.
Ama hocam bu voil whine çok daha büyük bir sorun dediğim gibi sanırım bileşenleri anakarta lehimlerken bir sıkıntı çıkıyor bu modellerde ve her modelde coil whine oluşuyor az buz da değil yerinde durarken bile olabilior ve çok sesli ayrıca rahatsız edici. Ayrıca dediğiniz sorunlar rogda da çıkabilir o yüzden daha da büyük bir kumar oluyor

Ama hocam bu voil whine çok daha büyük bir sorun dediğim gibi sanırım bileşenleri anakarta lehimlerken bir sıkıntı çıkıyor bu modellerde ve her modelde coil whine oluşuyor az buz da değil yerinde durarken bile olabilior ve çok sesli ayrıca rahatsız edici. Ayrıca dediğiniz sorunlar rogda da çıkabilir o yüzden daha da büyük bir kumar oluyor
Her model de çıkıyor diye bir şey yok. Teknosa, Vatan, Mediamarkt gibi yerlere gittim öyle bir şey yoktu.

Asus rog strix serisinin 3000 serisinde de coil whine sorunu vardı. Yüksek performans kartlarında olan bu sorun için normal diyorlar. Tabii şans işi.
Bu 4000 serisinde çok daha kötü hocam beni dinleyin diğer baktığınız modellerde yok

Her model de çıkıyor diye bir şey yok. Teknosa, Vatan, Mediamarkt gibi yerlere gittim öyle bir şey yoktu.
Sağlamları denk gelince koyuyorlar vitrine

13650 ile 13700 arasındaki fark ne bir de ROG 1080P ya
Omenin ekranı 2k rog 1080p 13700hx daha iyi bir işlemci 13650hx den ama çok büyük fark yok

8 GB VRAM ile 2k adam gibi oyun oynayamazsın zaten.

Dostum dibimde bir adam da aldı o cihazı onda da bir şey çıkmadı.
İletişim mi kurdunuz evlerinize dönünce ? Ayrıca üzgünüm o zaman coil ehine var dediğim için ama var ve çıkıyor. Arkadaş en kötü iade eder rahatsız olursa

Geri
Yukarı