Legion 5 Pro alınır mı?

Bütçe
16k max
Ya her laptopta bir sorun var artık çıldırmak üzereyim. Yazılım ve oyun için ekranı büyük ve kaliteli parasına değen bir laptop yok mu? Işık sızması yok ısınma problemi falan olmayan bir laptop yok piyasada arkadaş 15-16bin TL'ye kafayı yiyeceğim. Hangisine baksam 2 gün sonra fiyatı 19 20k ya çıkıyor. Lütfen bir yardımcı olur musunuz @Radeon RX 5500M.
Abi sen bunu al geç takma bunları yani diyeceğim şu ki biri alınmaz yazmış eğer laptop onu mağdur etseydi şikayetçi olsaydı uzun uzun yazardı emin olabilirsin oynunuda oynarsın işinide fazla fazla yaparsın ama rtx 3070li olanı almak bütçen varsa daha iyi olur senin için

Abi sen bunu al geç takma bunları yani diyeceğim şu ki biri alınmaz yazmış eğer laptop onu mağdur etseydi şikayetçi olsaydı uzun uzun yazardı emin olabilirsin oynunuda oynarsın işinide fazla fazla yaparsın ama rtx 3070li olanı almak bütçen varsa daha iyi olur senin için
Hem stok yok,hemde bütçe

Acaba ekran kartı kaç W ve MUX var mı biliyor musunuz?

MUX var, 130W ekran kartı.
Ya her laptopta bir sorun var artık çıldırmak üzereyim. Yazılım ve oyun için ekranı büyük ve kaliteli parasına değen bir laptop yok mu? Işık sızması yok ısınma problemi falan olmayan bir laptop yok piyasada arkadaş 15-16bin TL'ye kafayı yiyeceğim. Hangisine baksam 2 gün sonra fiyatı 19 20k ya çıkıyor. Lütfen bir yardımcı olur musunuz @Radeon RX 5500M.

Intel'de önemsiz RAM farkı, AMD de etkisini gösteriyor.

Merhabalar lenovo legion 5 pro modelinden 1600p cozunurluk yuzunden çekiniyordum buyüzden günlerdir almadım şimdide online stok bittiği için 19999tl yapmışlar fiyatı ve gerçekten çok fazla. Bu mediamarkttaki ryzen 7 li olan model hoşuma gitti 15999tl fiyatı var sizce alınır mı. Ben 12 taksit alacağım için faizsiz yerlere yöneliyorum çünkü çok artıyor öbür yerlerde fiyatlar. Legion 5 pro yu mu almalıyım bekleyip düşerse diye yoksa 1tb ssd ryzen 7 5800h ve fhd ekranlı legion 5 mi almalıyım. Şimdiden teşekkürler. @Radeon RX 5500M

Merhabalar Lenovo Legion 5 Pro modelinden 1600p cozunurluk yuzunden çekiniyordum buyüzden günlerdir almadım şimdi de Online stok bittiği için 19999TL yapmışlar fiyatı ve gerçekten çok fazla. Bu MediaMarkt'taki Ryzen 7'li olan model hoşuma gitti 15999TL fiyatı var sizce alınır mı? Ben 12 taksit alacağım için faizsiz yerlere yöneliyorum çünkü çok artıyor öbür yerlerde fiyatlar. Legion 5 Pro'yu mu almalıyım bekleyip düşerse diye yoksa 1TB SSD Ryzen 7 5800H ve FHD ekranlı Legion 5 mi almalıyım. Şimdiden teşekkürler. @Radeon RX 5500M

L5 3060 asla o kadar etmez hocam. 16k verip plastik laptop alınmaz.

Geri
Yukarı