Legion 5 Pro FIFA 22 oyununda 95 derece

Dosya Ekleri

• IMG_20221016_184947.jpg
    IMG_20221016_184947.jpg
    121,9 KB · Görüntüleme: 34
Hocam size şuna benzer bir ürün gerekiyor. En azından üst tarafta 3 fan bulunmakta. Direk cihazın ızgaralarının üstüne gelir. Ayrıca fanlar için 2900 + 10% RPM hızı olduğu belirtilmiş. Genelde ucuz yolu modellerde RPM değerleri bile yazılmaz. Yukarıda ki linkte olduğu gibi (fanlar yukarıda) daha uygun fiyatlı modellere de bakabilirsiniz elbette tamamen bütçenize bağlı. Bu arada timespy testini 18 eylül'de yapmışsınız. Aynı testi tekrar yapın sıcaklık değerlerini karşılaştıralım. Belki stok macunu düşündüğümüzden daha kalitesiz de kullanmış olabilirler.

Her şey sonda 2 saatlik Frostpunk oynama sonucu hocam laptopunun arkası masadan 3 cm yukarıda sence hala yüksek mı?

Normal değerler. Ama frost punk işlemci kullanan bir oyun değil.

Hocam size şuna benzer bir ürün gerekiyor. En azından üst tarafta 3 fan bulunmakta. Direk cihazın ızgaralarının üstüne gelir. Ayrıca fanlar için 2900 + 10% RPM hızı olduğu belirtilmiş. Genelde ucuz yolu modellerde RPM değerleri bile yazılmaz. Yukarıda ki linkte olduğu gibi (fanlar yukarıda) daha uygun fiyatlı modellere de bakabilirsiniz elbette tamamen bütçenize bağlı. Bu arada timespy testini 18 eylül'de yapmışsınız. Aynı testi tekrar yapın sıcaklık değerlerini karşılaştıralım. Belki stok macunu düşündüğümüzden daha kalitesiz de kullanmış olabilirler.
Bence 700tl etmez.

Normal değerler. Ama frost punk işlemci kullanan bir oyun değil.

Bence 700tl etmez.
Başlıkta belirttiğim gibi şuna benzer ifadesini kullandım ve bütçesine göre hareket etmesi gerektiğini söyledim. Değer mi yoksa değmez mi ürünü kullanmadan/test etmeden bir yorumda bulunmak zor ancak kağıt üstünde (rpm değerleri iyi sayılır) iyi görünüyor.

Başlıkta belirttiğim gibi şuna benzer ifadesini kullandım ve bütçesine göre hareket etmesi gerektiğini söyledim. Değer mi yoksa değmez mi ürünü kullanmadan/test etmeden bir yorumda bulunmak zor ancak kağıt üstünde (rpm değerleri iyi sayılır) iyi görünüyor.
Fanların soğutmaya o kadar da etkisi yok. Altına yükseltmek için parça koysa yeter. Asıl soğutmayı içindeki sistem yapar.

Fanların soğutmaya o kadar da etkisi yok. Altına yükseltmek için parça koysa yeter. Asıl soğutmayı içindeki sistem yapar.
Laptopda mining ile uğraşanlar genelde kendi soğutucularını (kendi tasarımlarını) kendileri yaparlar ve RPM değeri yüksek olan fanlar kullanırlar. Amaç en iyi şekilde soğutma olacaksa ki (sıcaklıklardan memnun değilse) her şey denenebilir. Şayet intel işlemcili olsa zaten uv yap denip geçilirdi. Dediğim gibi test etmeden yorumda bulunmak zor. Bütçesine göre kendi kararını kendisi verecektir yukarıda belirttiğim gibi. Bütçesi yeterse 1 derece 1 derecedir der ya da senin gibi gerek yok der geçer.

Laptopta mining ile uğraşanlar genelde kendi soğutucularını (kendi tasarımlarını) kendileri yaparlar ve RPM değeri yüksek olan fanlar kullanırlar. Amaç en iyi şekilde soğutma olacaksa ki (sıcaklıklardan memnun değilse) her şey denenebilir. Şayet Intel işlemcili olsa zaten UV yap denip geçilirdi. Dediğim gibi test etmeden yorumda bulunmak zor. Bütçesine göre kendi kararını kendisi verecektir yukarıda belirttiğim gibi. Bütçesi yeterse 1 derece 1 derecedir der ya da senin gibi gerek yok der geçer.

Yok dostum soğutucu alacağım ama bütçem 300 TL kaç defa forumdakilere sordum da bir öneri yapmadılar bende bulamadım hala tam senin var mı bildiğin 300 TL civarlarında.

Oha kanka 95 derece ne ? 😲 😲 😲 Kalorifer peteği niyetine kullan sen onu, kışın yakıt masrafın olmaz. 😳
Knk hiç sorma birde legion cidden soğutma olarak iyi bir laptop ona rağmen

Şu ürün olabilir. Max RPM değeleri soru cevap kısmında (600-1700) olarak belirtilmiş. 50 TL farkla da şu ürün de tercih edilebilir.(2500 RPM)

Çok sağ ol kankam 50 TL verip daha fazla RPM alabilirim ikinci attığını alacağım.

Kanka hiç sorma bir de Legion cidden soğutma olarak iyi bir laptop ona rağmen.

Çok sağ ol kankam 50 TL verip daha fazla RPM alabilirim ikinci attığını alacağım.

Hocam inca 350 TL olanı sipariş verdim gelsin test yapıp güncelleme vereceğim laptopu yurt dışından aldım yüksek ısı böyle giderse zarar verirse çok sıkıntı yaşarım çünkü.

Kanka hiç sorma bir de Legion cidden soğutma olarak iyi bir laptop ona rağmen.

Hocam inca 350 TL olanı sipariş verdim gelsin test yapıp güncelleme vereceğim laptopu yurt dışından aldım yüksek ısı böyle giderse zarar verirse çok sıkıntı yaşarım çünkü.

Hocam bir de MSI Afterburner ile test ettim aynı oyunda 85 üstü çıkmadı. Bir ara 85 oldu fanlar çalıştı iyice yeniden 79-80'lere geldi içim rahatladı.

Dosya Ekleri

• IMG_20221017_002125.jpg
    IMG_20221017_002125.jpg
    52,4 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleme:

Geri
Yukarı