Legion 5 Pro yüksek işlemci sıcaklığı

Lox

Kilopat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
3070
İşlemci
5800H
Technopat'lar merhaba, Legion 5 Pro RTX 3070 ve 5800H donanımım var. 9 aydır cihazı kullanmaktaydım. Termal macunu yenileyip tozlardan arındırdım ve izopropil alkol ile güzelce temizledim. Fakat işlemci boşta halen 55 60 derecelerde çalışmakta. Adobe Premiere'e tıkladığım anda 80 derece oluyor. Render alırken 95 100 derecelere kadar çıkmakta. Bu sıcaklıklar normal mi? Yapabileceğim her şeyi denedim. Sizlerin yardımını bekliyorum.

İşlemci ısınan bir işlemci fakat o kadar ısınması özellikle 100 seviyelerine gelmesi hiç normal değil. Macun sürerken bir sıkıntı olmuş olabilir mi? Ya da fanları kısıyir olabilirsiniz. Kasanın soğutması çok iyi çünkü.

İşlemci ısınan bir işlemci fakat o kadar ısınması özellikle 100 seviyelerine gelmesi hiç normal değil. Macun sürerken bir sıkıntı olmuş olabilir mi? Ya da fanları kısıyir olabilirsiniz. Kasanın soğutması çok iyi çünkü.

Render alırken çıkıyor açıkçası anlam veremiyorum. Termal macun MX-4 ince bir katman olarak sürdüm. Fanlar performans modunda çalışıyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı