Legion 5 Pro oyunlarda düşük performans veriyor

UnL

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. 11800h RTX 3060'lı Legion 5 Pro modeli alalı 1 ay oldu. 1 ay boyunca Warzone oynuyorum ve oyunda en düşük - en yüksek ayar ve güç durumu performans-dengeli-güç tasarrufu fark etmeksizin batarya yiyor. Ve internetten baktığımda aynı laptopların verdiği FPS'leri alamıyorum. Ayrıca sürekli kasılma şeklinde takılmalar oluyor. Premium desteğe durumu ilettim ve yeni bir adaptör gönderdiler ancak sorun çözülmedi. Bu durumu tekrar Premium desteğe ilettiğimde benzer bir sorunun anakart değişimi ile çözüldüğünü görüntülediğini ve istersem yerinde anakart değişimi yapılabileceğini belirtti. Bu durumda PC'nin yenisiyle değişimini istediğimi söylediğimde prosedürün değişerek servise göndermem gerektiğini belirtti. Ne yapmam gerekiyor bilmiyorum. Bu durum normal mi Warzone'da PC'yi deneyen oldu mu?

Merhaba. 11800h RTX 3060'lı Legion 5 Pro modeli alalı 1 ay oldu. 1 ay boyunca Warzone oynuyorum ve oyunda en düşük - en yüksek ayar ve güç durumu performans-dengeli-güç tasarrufu fark etmeksizin batarya yiyor. Ve internetten baktığımda aynı laptopların verdiği FPS'leri alamıyorum. Ayrıca sürekli kasılma şeklinde takılmalar oluyor. Premium desteğe durumu ilettim ve yeni bir adaptör gönderdiler ancak sorun çözülmedi. Bu durumu tekrar Premium desteğe ilettiğimde benzer bir sorunun anakart değişimi ile çözüldüğünü görüntülediğini ve istersem yerinde anakart değişimi yapılabileceğini belirtti. Bu durumda PC'nin yenisiyle değişimini istediğimi söylediğimde prosedürün değişerek servise göndermem gerektiğini belirtti. Ne yapmam gerekiyor bilmiyorum. Bu durum normal mi Warzone'da PC'yi deneyen oldu mu?

Bilgisayarda soğutucu kullanıyor musun kullanmıyorsan bir dene eğer düzelmez ise mutlaka yetkili servise laptopu göster.

Şarjda kullanacaksın rtx 3060 ile 11800hyi nasıl batarya beslesin.

Yeni gonderdikleri adaptorun gucu nedir?

Arkadaşlar başka bir konunun altına mesaj yazarak üye ol kısmına yöneltildim ve üye olduktan sonra göndermek istediğim mesaj konu olarak açılmış kusura bakmayın.Mümkünse bu konudan devam edebiliriz. Legion 5 Pro'da Battery Drain neden olur?
Evet soğutucu kullanarak denedim sonuç yine aynı.

Bilgisayarda soğutucu kullanıyor musun kullanmıyorsan bir dene eğer düzelmez ise mutlaka yetkili servise laptopu göster.

Arkadaşlar başka bir konunun altına mesaj yazarak üye ol kısmına yöneltildim ve üye olduktan sonra göndermek istediğim mesaj konu olarak açılmış kusura bakmayın. Mümkünse bu konudan devam edebiliriz. Legion 5 Pro'da Battery Drain neden olur?
Evet soğutucu kullanarak denedim sonuç yine aynı.

Cihazi yetkili servise yönlendirmeni öneririm.

Belirtmeyi unutmuşum, bu durum zaten prize takılı iken oluyor.
Şarjda kullanacaksın rtx 3060 ile 11800hyi nasıl batarya beslesin.
Cihazi yetkili servise yönlendirmeni öneririm.

İşte bu konuda kararsızım. Lenovo Premium ile evde anakart değişimi veya benim istediğim sıfır cihazın işlem görmemesi ve yenisi ile değiştirilmesi. Tabii servisin tutumu ne olacak o da bir muamma.

Son düzenleme:
Belirtmeyi unutmuşum, bu durum zaten prize takılı iken oluyor.

İşte bu konuda kararsızım. Lenovo Premium ile evde anakart değişimi veya benim istediğim sıfır cihazın işlem görmemesi ve yenisi ile değiştirilmesi. Tabii servisin tutumu ne olacak o da bir muamma.

Gidersin çözümleri dinlersin kafana yatmaz ise değişim talep edersin en kötü mahkemeye kadar gider :D

Yeni konular

Geri
Yukarı