Legion 5 R7 4800H RTX 2060 laptop alınır mı?

Freezyf

Hectopat
  • Lenovo Legion 5
  • RTX 2060/6 GB/Ryzen 7 4800H.
  • 16 GB RAM 512 GB M.2 SSD.

Sizce bu laptop 15.000'e alınır mı?
Şimdiden teşekkürler.

Benim gördüğüm kadarıyla arada o kadar büyük bir performans kaybı yok. Birkaç FPS için sıfır laptop yerine ikinci el almak ne kadar mantıklı sizce?

Performans farkindan ziyade 3050'deki 4 GB VRAM sıkıntı, 2060 daha eski olsa da bana göre ömür olarak daha önde.

Arkadaşlar laptop Sıfır (sahibinden)
Efendim bence o laptop eğer 1-2 yıl boyunca hiç açılmadan durduysa sıfırdır ve bu biraz düşük ihtimal geliyor bana. Sıfır olsa bile garantisi bugüne kadar kaldı mı bilemem. Sonuçta sizin kararınız, internette RTX 3050 ile RTX 2060'ı karşılaştırabilirsiniz. Kararınız RTX 2060 ise Sahibinden'de alışveriş yaparken Param Güvende ile almanızı şiddetle öneririm.
Performans farkindan ziyade 3050'deki 4 GB VRAM sıkıntı, 2060 daha eski olsa da bana göre ömür olarak daha önde.
VRAM sorunu "Texture" ayarlarını arttırınca yaşanıyordu sanırım. Yani Ultra yerine bazı oyunlarda High Texture ayarını seçerseniz sanırım o sorun kalkıyor. Şuana kadar sadece AC Valhalla ve WT Legion'da gördüm sanırım. Ömür olarak ise RTX 3050'nin daha yeni bir mimari olduğu için daha uzun dayanacağını düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı