Lenovo Legion 5 R7 4800H RTX 2060 17" nasıldır?

Vioniar

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ve değerli Technopat kullanıcıları. Niyetim linkte belirtmiş olduğum Lenovo Legion 5 R7 4800H işlemcili RTX 2060 ekran kartlı laptopu almak. Bütçe üst limitim 13.900TL. LENOVO Legion 5 15ARH05H R7-4800H 16GB DDR4 RTX 2060 6GB GDDR6 Ekran Kartı 256GB SSD 1TB HDD 17.3" 144Hz FHD Freedos Notebook | ITOPYA
Sizce bu laptoptan daha iyi bir laptop var mı alınabilecek?
Bu laptopta sahipseniz veya hakkında bilginiz varsa görüşlerinizi paylaşabilir misiniz?

Bunu al kaçırma derim 15.6'sı tdw olarak daha yüksek onu bulabilirsen onu al bence, 15.6'sı var bende de burada çok konusu açıldı bu cihazın bayağı kullananı var.

Bunu al kaçırma derim 15.6'sı tdw olarak daha yüksek onu bulabilirsen onu al bence, 15.6'sı var bende de burada çok konusu açıldı bu cihazın bayağı kullananı var.
17 inç istiyorum gün boyu başında durduğum için ve ikinci bir monitör bağlama şansım yok. Tdw dediğiniz olay tam olarak nedir ve nasıl öğrenebilirim acaba çok etki eder mi?

17 inç istiyorum gün boyu başında durduğum için ve ikinci bir monitör bağlama şansım yok. Tdw dediğiniz olay tam olarak nedir ve nasıl öğrenebilirim acaba çok etki eder mi?
Hocam eğer harici monitör de kullanmayacaksan bu fiyata başka cihaz bulamazsın. Zira bunda mux switch var ve dahili grafik belleği devre dışı bırakıyor. Bu da daha yüksek fpsler demek oyunlarda. Özellikle cs:go, fifa gibi oyunlarda ciddi fark yapıyor.

Ayrıca AAA oyunları oynamak istediğimden ekran kartım 3060 veya 2070 olabilirse çok güzel olur. Monsterı veya gamegarajı tavsiye eder misiniz bu ekran kartlarına ulaşmak için?

Yeni konular

Geri
Yukarı