Legion 5 RTX 2060 3,682 TL!

Yarın sipariş geçen herkese kupon tanımlarlar. Üstünü kapatırlar :D Satın alanlar müşteri temsilcileri ile görüşme kayıtları varsa onları ekleyip hukuki süreç başlatabilirler.

Hocam benimki de "In Process" aşamasında iptal edildi. Kredi kartını telefon uygulamasından kontrol ettim işlem iptal edilip kart limitim güncellenmiş. Sanal kart ile ödeme yapmıştım o yüzden hızlı iade gerçekleşti sanırım.
Kredi kartındakiler provizyon olayı sayesinde hızlıca iade alabiliyor fakat banka kartında böyle bir şey yok sanırım. Bankamla konustugumda ödeme tamamlanmış gözüküyor dediler

Gerçek olamayacak kadar güzel bir fırsattı... İade aşaması biraz terletse de sorunsuz hallolduğu için mutluyum. Bilgisayar gelseydi çok daha mutlu olurdum ama şansımızı denedik hiç değilse...
Kredi kartındakiler provizyon olayı sayesinde hızlıca iade alabiliyor fakat banka kartında böyle bir şey yok sanırım. Bankamla konustugumda ödeme tamamlanmış gözüküyor dediler
Evet hocam işlem provizyondayken hızlı iptal ediliyor ve limiti geri veriyorlar. Banka kartı ile ödemede direkt nakit akışı olduğu için süreç biraz daha yavaş ilerliyor sanırım.

Arkadaşlar, konuyu en başından beri takip ediyorum. Kredi kartı ve banka kartı ile almayı denediğim halde siparişim her şekilde siparişim iptal oldu. Siparişi onaylanan ve siparişi shippinge geçen arkadaşlardan ürün geldiğinde merakla görüntü beklemekteyim..

Arkadaşlar, konuyu en başından beri takip ediyorum. Kredi kartı ve banka kartı ile almayı denediğim halde siparişim her şekilde siparişim iptal oldu. Siparişi onaylanan ve siparişi shippinge geçen arkadaşlardan ürün geldiğinde merakla görüntü beklemekteyim..
Çoğu iptal edildi.

İlk kendi kartımla ödemeyi denediğimde kart bloke oldu. Sonra babamın kartı ile ödeme yaptım ama sonra da sipariş iptal edildi. Shipping aşamasına kadar gelen arkadaşları tebrik ederim. Ürün eğer kendilerine ulaşırsa da güzel bir inceleme konusu açmalarını bekliyoruz artık :D

Yeni konular

Geri
Yukarı