Legion 5 vs Aorus 15P KC

OC ile yakalıyor hocam hatta geçiyor güzel bir şekilde ayarlarsınız tabii Tulpar'a da OC yapma imkanınız var.
Tercih meselesi donanım olarak Tulpar daha iyi buna karşı çıkmıyorum.
Pişman eder kelimesini biraz yanlış buluyorum.
2.2 kg ve ince bir cihaz Aorus, Tulpar ise 3kg yer yer kaba ve kalın bir cihaz. Bataryada da Aorus bayağı bir önde.
Düz duracaksa cihaz Tulpar derim ama Aorus daha portatif bir cihaz.
Ayrıca Tulpar yazılım anlamında biraz kısılmış bir cihaz.
144Hz ekrana sahip, 240'ı da fiyat olarak pahalı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Zaman ayarlı hocam, kendim denediğimde aynı sonucu aldım.

Hocam zaten sürekli taşınan bir senaryo olarak düşünmedim, eğer öyle olsaydı belirtirdi. OC ile 9100 alıyorum dediniz? Ocsiz Tulpar 9300? Aradaki performans farkını geçtim, plastik ve alüminyum farkı var. Bu demek değildir ki Aorus kötü aksine gayet iyi. Ancak ben bu bütçede alüminyum varken plastik önermiyorum.

Hocam zaten sürekli taşınan bir senaryo olarak düşünmedim, eğer öyle olsaydı belirtirdi. OC ile 9100 alıyorum dediniz? Ocsiz Tulpar 9300? Aradaki performans farkını geçtim, plastik ve alüminyum farkı var. Bu demek değildir ki Aorus kötü aksine gayet iyi. Ancak ben bu bütçede alüminyum varken plastik önermiyorum.

Tulpar da çok iyi bir cihaz fakat 17.3 inç bir cihaz da istemiyorum bunu belirtmeyi unutmuşum. Performans farkı var malum ama taşınabilirlik açısından da Aorus önde hepsinin kendine göre artıları var. Pazartesi büyük ihtimalle Aorus alacağım hayırlısı ile.
OC ile yakalıyor hocam hatta geçiyor güzel bir şekilde ayarlarsınız tabii Tulpar'a da OC yapma imkanınız var.
Tercih meselesi donanım olarak Tulpar daha iyi buna karşı çıkmıyorum.
Pişman eder kelimesini biraz yanlış buluyorum.
2.2 kg ve ince bir cihaz Aorus, Tulpar ise 3kg yer yer kaba ve kalın bir cihaz. Bataryada da Aorus bayağı bir önde.
Düz duracaksa cihaz Tulpar derim ama Aorus daha portatif bir cihaz.
Ayrıca Tulpar yazılım anlamında biraz kısılmış bir cihaz.
144Hz ekrana sahip, 240'ı da fiyat olarak pahalı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Zaman ayarlı hocam, kendim denediğimde aynı sonucu aldım.
Zaman ayarli derken hocam anlayamadım.

Benim forumda gördüğümde Tulpar puanı 8900/9000 civarıydı.
+140 Core
+400 Memory ile 9150/9230 arası stabil performans aldım.
Tulpar'ın performansı biraz daha iyi buna katılıyorum.
Alüminyumda bir artısı.
Taşıma pil dert değilse Tulpar.
Tulpar da çok iyi bir cihaz fakat 17.3 inç bir cihaz da istemiyorum bunu belirtmeyi unutmuşum. Performans farkı var malum ama taşınabilirlik açısından da Aorus önde hepsinin kendine göre artıları var. Pazartesi büyük ihtimalle Aorus alacağım hayırlısı ile.

Zaman ayarli derken hocam anlayamadım.
Videoya tıkladığınızda direk kamera testi açılıyor onu demek istedim.

Benim forumda gördüğümde Tulpar puanı 8900/9000 civarıydı.
+140 Core
+400 Memory ile 9150/9230 arası stabil performans aldım.
Tulpar'ın performansı biraz daha iyi buna katılıyorum.
Alüminyumda bir artısı.
Taşıma pil dert değilse Tulpar.

Videoya tıkladığınızda direk kamera testi açılıyor onu demek istedim.

Hocam çok soru sordum ama şey diyecektim ben bu ürünü sipariş vereceğim fakat İtopya ne zaman kargolar. Yarın alsam aynı gün kargolar mı? Çünkü üniversite için başka şehre gideceğim. Ona göre adres gireceğim. İtopya bugün kapalı olduğu için arayıp soramadım maalesef.

Hocam çok soru sordum ama şey diyecektim ben bu ürünü sipariş vereceğim fakat İtopya ne zaman kargolar. Yarın alsam aynı gün kargolar mı? Çünkü üniversite için başka şehre gideceğim. Ona göre adres gireceğim. İtopya bugün kapalı olduğu için arayıp soramadım maalesef.
Yarın kargolar bugün alırsan.

Geri
Yukarı