Elektronik Legion M600s mouse 898TL

• Konuyu başlatan yapiz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 31
  • Görüntüleme 2B
Aldım. Oyun sırasında bazen gecikmeler oluyor. Bazen dürbün geç kapanıyor. Bir keresinde bağlantı koptu geldi memnun kalmadım. Kaliteli gözükse de üzüldüm bu kararı verirken.

Aldım. Oyun sırasında bazen gecikmeler oluyor. Bazen dürbün geç kapanıyor. Bir keresinde bağlantı koptu geldi memnun kalmadım. Kaliteli gözükse de üzüldüm bu kararı verirken.
Yazlımını güncellemeyi denedin mi? Bazıları güncelleyince bazıları da mouse yüzeyini taratınca geçtiğini belirtmiş. Ne kadar sensörü iyi olsa da yazılım ve stabilite bakımından geride kalıyor diğer modellere göre.

Alır almaz güncelleme yaptım. Uygulamasından gerekli yüzey taramayi da yaptı tamamlandı yazdı. Zaten sensör ile ilgili değil problem. Normalde kablolu mouse gibi anlık tepki veriyor. Bazen de anlık gecikme gozlemliyorum. Oyun da lag var sandım. Sonra kablosunu bağlayıp oynadım. Bilemiyorum. Razer marka bir ürün almayı düşünüyorum. Kablosuz olması önemli değil.

Alır almaz güncelleme yaptım. Uygulamasından gerekli yüzey taramayi da yaptı tamamlandı yazdı. Zaten sensör ile ilgili değil problem. Normalde kablolu mouse gibi anlık tepki veriyor. Bazen de anlık gecikme gozlemliyorum. Oyun da lag var sandım. Sonra kablosunu bağlayıp oynadım. Bilemiyorum. Razer marka bir ürün almayı düşünüyorum. Kablosuz olması önemli değil.
Kutusundan çıkan usb dongle aparatını kablosuna takıp mouse'dan 15-20cm uzaklıkta bir yerde tutun. Sorunlarınız çözülür. Kasanın arkasına alıcıyı takmışsanız kopma yaşanması normal. Kablosuz olmasındaki avantajı oyunlarda hareket özgürlüğü. Masamın üstü temiz olsun, alıcıyı kasanın arkasına takayım, her yerden çeksin mouse'u değil bu.
07FA072A-07B0-40FD-884F-25AE8E89E23C.jpeg

Neden arkasına takayım ki. Monitörun hizasında dongle. Benim aklıma gelen modem in sinyalleri ile karışıyor olabilmesi. Modem de masaustunde çünkü. Baska koyacak bir yer yok.

Neden arkasına takayım ki. Monitörun hizasında dongle. Benim aklıma gelen modem in sinyalleri ile karışıyor olabilmesi. Modem de masaustunde çünkü. Baska koyacak bir yer yok.
Modem engelliyor hocam bende aynı sorunu yaşıyordum bu mouse ile. Modemi masanın diğer tarafına dongle aparatını da mouse'dan 15-20 cm uzaklıkta olacak şekilde taktım şuan sorunsuz şekilde çalışıyor.

Geri
Yukarı