Lenovo 1 adet ölü pikselli laptopu iade alır mi?

Maalesef büyük ihtimal o kadar zamanım olmayacaktır. Laptop için onarım, olmazsa da aynen bu şekilde geri istemekten başka çarem kalmadı.

Ölü piksel çoğalacak o konuda rahat olsun içiniz rahattan kastım çoğaldığı zaman 3'ü geçer geçtiği zaman direk değişim talep edersiniz.

Normalde şu an değişim yapmaları gerekiyor ama yapmıyorlar sizde THH uğraşmam diyorsanız onların koyduğu kurallara uymanız gerekcek 3 ölü piksel altı bayi harici yapmaz.

Ölü piksel çoğalacak o konuda rahat olsun içiniz rahattan kastım çoğaldığı zaman 3'ü geçer geçtiği zaman direk değişim talep edersiniz.

Normalde şu an değişim yapmaları gerekiyor ama yapmıyorlar sizde THH uğraşmam diyorsanız onların koyduğu kurallara uymanız gerekcek 3 ölü piksel altı bayi harici yapmaz.
Anladım hocam teşekkür ederim. Yarın müşteri hizmetlerini arayıp şansımı deneyeceğim. Değişim ya da onarım talep edeceğim. THH başvuru süreci yaklaşık olarak kaç günde sonuç veriyor bir bilginiz var mı ?

Anladım hocam teşekkür ederim. Yarın müşteri hizmetlerini arayıp şansımı deneyeceğim. Değişim ya da onarım talep edeceğim. THH başvuru süreci yaklaşık olarak kaç günde sonuç veriyor bir bilginiz var mı?

Bulunduğunuz makama göre değişir ben ürünü kesinlikle iade almam dedirten satıcıdan paramı zor kurtardım 1200 saat kullanılmış 0 diye bana defolu ürün sattı yok efendim LG test etmiş alay edercesine kolay iade ederiz falan dedi geldi ürünü ben iadeye gönderdim 1.sinde teknik destek gerekiyor diye reddetti ben adamı günde 40 50 kere arıyorum mesaj atıyorum ben bırakmam dedim peşini bırakmadım adam sonunda artık nasıl ikna oldu ama tamam ürünü gönderin kabul edeceğim dedi gönderdim kabul etti.

Satıcının ismi enfiyat almanızı tavsiye etmem son olarak da.

Bulunduğunuz makama göre değişir ben ürünü kesinlikle iade almam dedirten satıcıdan paramı zor kurtardım 1200 saat kullanılmış 0 diye bana defolu ürün sattı yok efendim LG test etmiş alay edercesine kolay iade ederiz falan dedi geldi ürünü ben iadeye gönderdim 1.sinde teknik destek gerekiyor diye reddetti ben adamı günde 40 50 kere arıyorum mesaj atıyorum ben bırakmam dedim peşini bırakmadım adam sonunda artık nasıl ikna oldu ama tamam ürünü gönderin kabul edeceğim dedi gönderdim kabul etti.

Satıcının ismi enfiyat almanızı tavsiye etmem son olarak da.
Geçmiş olsun hocam iade talebimi devam ettirirsem aynı şeyleri yaşayacağım gibi gözüküyor. Aldığım satıcının ismi Techburada, ben de birkaç gün iade ve değişim talebi üzerine ısrar edeceğim. Görüşleriniz için teşekkürler

Geçmiş olsun hocam iade talebimi devam ettirirsem aynı şeyleri yaşayacağım gibi gözüküyor. Aldığım satıcının ismi Techburada, ben de birkaç gün iade ve değişim talebi üzerine ısrar edeceğim. Görüşleriniz için teşekkürler.

Böyle mağdur olmamak için iki kat para verip güvenceye alıyorum kendimi Amazon Vatan Bilgisayar bu ikisinde hiç mağdur olmadım sistemim oradan.

Sizin yapmanız gereken ilk 14 gün içinde iade etmekti. Hata etmişsiniz.
Siz bu haktan mı faydalandınız yoksa servise mi gönderdiniz direkt?

Sizin yapmanız gereken ilk 14 gün içinde iade etmekti. Hata etmişsiniz.
Siz bu haktan mı faydalandınız yoksa servise mi gönderdiniz direkt?
Hocam 3.günde fark ettiğim için rahat rahat iade talebi oluşturdum ve iade için satıcıya geri gönderdim. Bugün aradım onlar da servise yollamışlar kontrol için. Ondan sonra da fikir almak için bu konuyu oluşturdum. 14 günü geçmediğim için böyle bir hakkım olduğunu biliyorum fakat bu konuya gelen yorumlar üzerine laptopun büyük ihtimal iade olmayacağı sonucuna vardım. Yarın lenovo müşteri hizmetleri ve aynı zamanda aldığım satıcıyı arayarak iade ve değişim talebim üzerine ısrar edeceğim. Ölü piksel rahatsız ettiğinden değil fakat hakkımı aramak istiyorum.

Hocam 3.gün de fark ettiğim için rahat rahat iade talebi oluşturdum ve iade için satıcıya geri gönderdim. Bugün aradım onlar da servise yollamışlar kontrol için. Ondan sonra da fikir almak için bu konuyu oluşturdum. 14 günü geçmediğim için böyle bir hakkım olduğunu biliyorum fakat bu konuya gelen yorumlar üzerine laptopun büyük ihtimal iade olmayacağı sonucuna vardım. Yarın Lenovo müşteri hizmetleri ve aynı zamanda aldığım satıcıyı arayarak iade ve değişim talebim üzerine ısrar edeceğim. Ölü piksel rahatsız ettiğinden değil fakat hakkımı aramak istiyorum.

Satıcı bayağı sıkıntılı gibi görünüyor ondan paranı alır mısın bilmem ama ben çok sıktım deli gibi siz benim gibi yapışkan değilseniz alamazsınız ben çok yapıştım anavrat sövebileceğiniz derecede paramı almak için.

Sonuç ne oldu iademi paşa paşa yaptılar.

Böyle mağdur olmamak için iki kat para verip güvenceye alıyorum kendimi Amazon Vatan Bilgisayar bu ikisinde hiç mağdur olmadım sistemim oradan.
Keşke ben de birkaç kuruş daha fazla vererek onlardan alsaydım hocam dersimi aldım. Sağlık olsun

Satıcı bayağı sıkıntılı gibi görünüyor ondan paranı alır mısın bilmem ama ben çok sıktım deli gibi siz benim gibi yapışkan değilseniz alamazsınız ben çok yapıştım anavrat sövebileceğiniz derecede paramı almak için.

Sonuç ne oldu iademi paşa paşa yaptılar.
Anladım hocam valla evet sizin gibi yapışkan değilim o kadar özgüvenli de değilim maalesef. Ama eğer o parayı alabilme şansım varsa elimden geleni yaparım.

Geri
Yukarı