Lenovo 1 adet ölü pikselli laptopu iade alır mi?

Sizin yerinizde olsam her Allah'ın günü ararım sıkarım her Allah'ın günü. Sonuç almazsa internet üzerinden tüketici hakem heyetine başvuru sağlarım.
Hocam tüketici hakem heyetine başvuru yapmaktan hiç çekinmem normalde. Fakat yakında üniversiteye gideceğim ve sürecin 6 aya kadar uzayabileceğini öğrendim demin. Yani açıkçası biraz çekimser kalıyorum orada. Ama satıcıyı her gün arama, yapışma ve anlayacakları dilden konuşma konusunda elimden geleni yapacağım.

Hocam tüketici hakem heyetine başvuru yapmaktan hiç çekinmem normalde. Fakat yakında üniversiteye gideceğim ve sürecin 6 aya kadar uzayabileceğini öğrendim demin. Yani açıkçası biraz çekimser kalıyorum orada. Ama satıcıyı her gün arama, yapışma ve anlayacakları dilden konuşma konusunda elimden geleni yapacağım.

Bağırın ortalığı ayağa kaldırın şikayervar.coma yazın her yere yazın rezil edin paranızı alamayacaksanızda rezil edin onları.

Bağırın ortalığı ayağa kaldırın şikayervar.coma yazın her yere yazın rezil edin paranızı alamayacaksanızda rezil edin onları.
Tamamdır hocam teşekkür ederim yardımlarınız için.

Herkese merhaba. Güncelleme yapmak istedim. Laptopum iade oldu, satıcı sağ olsun sorun çıkarmadı. Bu süreçte yardımlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Mahkeme tarafından ayıplı mal kapsamında
Bunun üzerine mahkeme, ekranında 3 adet ölü piksel yer alan televizyonun ayıplı olduğuna karar verdi. Mahkemenin aldığı bu karar, Yargıtay 13'ncü Hukuk Dairesi'nin geçtiğimiz nisan ayının sonunda aldığı 2013-1750 esas numaralı kararıyla da onaylandı.
Google'da kısa bir araştırma ile bulabilirsiniz. Yargıtay kararı.

Yeni konular

Geri
Yukarı