Lenovo, Acer, Gigabyte gibi markaların RTX 4000 laptopları ne zaman satışa çıkar?

Hocam izledim şimdi, bataryası kaç watt bu G18'lerin? Açıkçası ben bakmadım G16'lar 280 kullanıyor G18 de 330 olması lazım doğru mu?
Büyük ihtimal adaptör kaynaklıdır.
Bu video dışında ben başka örnek de görmedim yeni seride açıkçası arkadaşınki talihsizlik olmuş.
Çözülemeyecek bir şey değildir bence. Çünkü dediğim gibi cihaz yeni daha 3. BIOS'u falan yayımlandı. Düzelecektir diye düşünüyorum.
Ben sadece benim cihazdan memnun olduğumu dile getirdim.
Kafanızı karıştırıyorsa Omen'de harika seçenek ama onunda şu an yazılımsal sorunları var. Arkadaşlar konu altında paylaşıyorlar bilginiz olsun.

Bendeki G18 RTX 4070 280 watt. Bataryadan yeme durumunu 1-2 kez fark ettim. Oda yuzde yuzden 98e falan düşmüştü. Şu an akıllı şarj olduğu icin dikkat etmedim. 280 watt fazla fazla yetmesi gerekiyor. İşlemci bazen 100 watt çekiyor. 4070 ise 90ı geçmiyor. Adaptörün yetmemesi çok zor.

Alabileceğiniz en iyi cihazlardan biri. Cihaza aşığım diyebilirim. Tabii fiyatına da bakmak gerek.
Hocam cihaz bu son 1 haftada 2 bin tl'ye yakın zam geldi. Mevcut şartlar içinde acele etmeye çalışıyorum, sizce almalı mıyım?(4 bin serisi çıktı fakat beklersem fiyatların artacağını düşünüyorum.) Teşekkürler.

Hocam cihaz bu son 1 haftada 2 bin tl'ye yakın zam geldi. Mevcut şartlar içinde acele etmeye çalışıyorum, sizce almalı mıyım?(4 bin serisi çıktı fakat beklersem fiyatların artacağını düşünüyorum.) Teşekkürler.

Konu açmanızı öneririm. Uzun zamandır öneri yapmadığım için tam bir fikrim yok F/P açısından.

@Artoria Pendragon

Bendeki G18 RTX 4070 280 watt. Bataryadan yeme durumunu 1-2 kez fark ettim. Oda yuzde yuzden 98e falan düşmüştü. Şu an akıllı şarj olduğu icin dikkat etmedim. 280 watt fazla fazla yetmesi gerekiyor. İşlemci bazen 100 watt çekiyor. 4070 ise 90ı geçmiyor. Adaptörün yetmemesi çok zor.
Watt kısıtlaması var o yüzden 90 kullanıyor. Adaptör değişimine gidebilirsiniz. Omen tarafında da bataryadan yeme mevcut. Bugün bir iki arkadaş konu açtı.
O kadar para verip bunları yaşamak cidden can sıkıcı. Ben sürekli MUX'da kullanıyorum. Render ve yük olsun çok şükür başıma gelmedi daha.

34k ya aldığım cihaz 40k oldu bu hafta. Elinizi çabuk tutmakta fayda var. Bütçeniz 40k dayanabilirse bence G16 ve omen hala güzel seçenekler. Onun dışında eski nesil tarafında 3070ti'li modellere gücünüz yetiyorsa evet derdim açıkçası.

Watt kısıtlaması var o yüzden 90 kullanıyor. Adaptör değişimine gidebilirsiniz. Omen tarafında da bataryadan yeme mevcut. Bugün bir iki arkadaş konu açtı.
O kadar para verip bunları yaşamak cidden can sıkıcı. Ben sürekli MUX'da kullanıyorum. Render ve yük olsun çok şükür başıma gelmedi daha.

34k ya aldığım cihaz 40k oldu bu hafta. Elinizi çabuk tutmakta fayda var. Bütçeniz 40k dayanabilirse bence G16 ve omen hala güzel seçenekler. Onun dışında eski nesil tarafında 3070ti'li modellere gücünüz yetiyorsa evet derdim açıkçası.
Hocam 40k vermek istemiyorum açıkçası. Zaten 3070 li modellerde 40k'ya dayanmış. Galiba attığım modeli alacağım..

34K ya aldığım cihaz 40k oldu bu hafta. Elinizi çabuk tutmakta fayda var. Bütçeniz 40k dayanabilirse bence G16 ve Omen hala güzel seçenekler. Onun dışında eski nesil tarafında 3070 Ti'li modellere gücünüz yetiyorsa evet derdim açıkçası.

Adaptör ile ilgili olduğunu pek sanmıyorum. Kaç tane RTX 4070 videosu izlediysem bütün bilgisayarlarda durum aynı. 4060 modellerde problem yok. Bataryadan yemede çok sık başıma gelmedi. 1 saat falan CoD oynadım ama maçlar kısaydı belki de bundan dolayıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı