Lenovo, Acer, Gigabyte gibi markaların RTX 4000 laptopları ne zaman satışa çıkar?

Hocam ben legion 5 düşünüyorum, işlemcisi r7 5800h. İşlemci konusunda kafam karışık biraz, siz memnun musunuz acaba performansından.
Hocam şimdilik hiçbir sıkıntı yaşamadım memnunum.

(Bazen ağır yük altında peek yaptığı oluyor sıcaklıklar ama hemen düşüyor. Nerdeyse her cihazda var bu)

12.nesil intelin biraz gerisinde ama batarya performansı gayet iyi intele göre.

Alabilirsen rog g16 al. Legion 5 e göre parçaları daha yeni nesil.

Hocam şimdilik hiçbir sıkıntı yaşamadım memnunum.

(Bazen ağır yük altında peek yaptığı oluyor sıcaklıklar ama hemen düşüyor. Nerdeyse her cihazda var bu)

12.nesil intelin biraz gerisinde ama batarya performansı gayet iyi intele göre.

Alabilirsen rog g16 al. Legion 5 e göre parçaları daha yeni nesil.
Hocam rog zepyhrus g16 da düşünüyordum fakat gereksiz pahalı şu an. Birde g15 serisi soğutma konusunda başarılı değil deniyordu, bu da aynı kasa sonuçta soğudum o yüzden.

Hocam rog zepyhrus g16 da düşünüyordum fakat gereksiz pahalı şu an. Birde g15 serisi soğutma konusunda başarılı değil deniyordu, bu da aynı kasa sonuçta soğudum.
30k altı bütçede en iyi tercihlerde ilk sıralarda
legion 5 var hocam zaten.Şimdiden hayırlı olsun cihazınız.

Geçen seneki kasalarda kabul edilebilir bir fiyatta satış yapmıştı diye hatırlıyorum. Bekledikleri ilgi olmazsa fiyatları düşüreceklerdir hocam.

RTX 4090 versiyonu vergiler hariç 3300 dolar. 65 bin TL civarı. Bildiğim kadarıyla bilgisayarlarda sadece %18 KDV var. Yaklaşık 12 bin TL'de vergisi var. 77 bin. Kar payı ile beraber satsın hadi 90 bine. Ama bakıyoruz ki 4080 konfigrasyonlu cihazı 89 bin TL'ye satışa sunmuşlar. 115-120 bin arası olur herhalde cihaz.

Geri
Yukarı