Lenovo BDH Servis, bilgisayarımı başkasına gönderdi

saudae

Hectopat
Yer
Angara
Merhaba. IdeaPad Gaming 3 laptopum görüntü kesme ve batarya problemlerinden garantiye gitti geçen hafta. Lenovo'dan gelen mailde servise cihazın ulaştıgı ve işlemlerin başladıgı yazıyordu. Sorgulamak için seri numarasını ve takip numarasınıda göndermişlerdi. Seri numarası tutuyor ama siteye girip takip numarasını girdiğimde başka bir cihaz çıkıyordu. Lenovo'yu aradım bir şey olmaz denildi ve anakartının değişeceği söylendi. Anakart yurt dışından gelmesi 4-6 hafta bulur denildi. Bugun de mail ve mesaj geldi cihaz kargoya teslim edilmiş. UPS Kargo takip numarasını sorgulattığımda kargo benim adıma çıkıyor ama kargo teslim edilmiş. Ne yapacağımı bilemedim. Lenovo'yu ve BDH servisi, UPS Kargo'yu aradım ama ulaşamadım. Ne yapacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba IdeaPad Gaming 3 laptopum görüntü kesme ve batarya problemlerinden garantiye gitti geçen hafta Lenovo'dan gelen mailde servise cihazın ulaştıgı ve işlemlerin başladıgı yazıyordu. Sorgulamak için seri numarasını ve takip numarasınıda göndermişlerdi. Seri numarası tutuyor ama siteye girip takip numarasını girdiğimde başka bir cihaz çıkıyordu. Lenovo'yu aradım bir şey olmaz denildi ve anakartının değişeceği söylendi. Anakart yurt dışından gelmesi 4-6 hafta bulur denildi. Bugün de mail ve mesaj geldi cihaz kargoya teslim edilmiş UPS Kargo takip numarasını sorgulattığımda kargo benim adıma çıkıyor ama kargo teslim edilmiş. Ne yapacağımı bilemedim Lenovo'yu ve bdh servisi UPS Kargo'yu aradım ama ulaşamadım. Ne yapacağım?

Pazartesi'yi beklemeniz gerekiyor.
Umutsuzluğa kapılmayın sizi bağlayan bir durum yok. Cihaz kaybolduysa veya başka bir yere teslim edildiyse iki firmadan bir tanesi muhakkak zararı karşılayacaktır.

Merhaba. IdeaPad Gaming 3 laptopum görüntü kesme ve batarya problemlerinden garantiye gitti geçen hafta. Lenovo'dan gelen mailde servise cihazın ulaştıgı ve işlemlerin başladıgı yazıyordu. Sorgulamak için seri numarasını ve takip numarasınıda göndermişlerdi. Seri numarası tutuyor ama siteye girip takip numarasını girdiğimde başka bir cihaz çıkıyordu. Lenovo'yu aradım bir şey olmaz denildi ve anakartının değişeceği söylendi. Anakart yurt dışından gelmesi 4-6 hafta bulur denildi. Bugün de mail ve mesaj geldi cihaz kargoya teslim edilmiş. UPS Kargo takip numarasını sorgulattığımda kargo benim adıma çıkıyor ama kargo teslim edilmiş. Ne yapacağımı bilemedim. Lenovo'yu ve bdh servisi, UPS Kargo'yu aradım ama ulaşamadım. Ne yapacağım?

Öncelikle merhaba moderasyon ekibi yanlış anlamış olayı cihaz benim adıma ve adresime teslim edilmiş gözüküyor aradım sistemsel hatalardanmış yarın teslimedilecekmiş bakalım cihaza denilenler yapılmışmı.

Yeni konular

Geri
Yukarı