Lenovo Coil Whine Sebepli İade Kabul Etmiyor

E direkt laptopu değişmişler ancak sorun devam etmiş sanırım kronik sorunlu çünkü bende değişim istesem yine gelecek üründe de aynı hata olacaktır diye düşünüyorum.

Yasada eğer aynı ürün parçası 3 kere değişirse sonraki talebinizde iade alma hakkınız doğar eğer aynı sorundan kaynaklanırsa. Coil Whine daha çok işlemciden çıkan bobinden kaynaklanıyor. Bende MSI GE72 ile böyle sorun yaşadım en son iade alabildim 25. ayımda.

Yasada eğer aynı ürün parçası 3 kere değişirse sonraki talebinizde iade alma hakkınız doğar eğer aynı sorundan kaynaklanırsa. Coil Whine daha çok işlemciden çıkan bobinden kaynaklanıyor. Bende MSI GE72 ile böyle sorun yaşadım en son iade alabildim 25. ayımda.

2 Yıl sonra iyi iade edebilmişsin :) bana 6 ay değişim yapabildiklerini söylediler oda donanımsal sorun olursa bobinlerden çıkan ses sorun değil gözüyle baktılar bir de iade etsem 3 bine aldım şimdi fiyatı 4bin olmuş tekrar 3 bine bu özellikte laptop bulamayabilirim

2 Yıl sonra iyi iade edebilmişsin :) bana 6 ay değişim yapabildiklerini söylediler oda donanımsal sorun olursa bobinlerden çıkan ses sorun değil gözüyle baktılar bir de iade etsem 3 bine aldım şimdi fiyatı 4bin olmuş tekrar 3 bine bu özellikte laptop bulamayabilirim.

24 ay değişim yaparlar normalde, ilk 6 ay içinde cihaz doa kapsamına girdiği için senin talebin olursa iade yapıyorlar parça değişimi talep etmezsen. 6 ay sonrası onarıma giderler eğer onarılmayacak bir tamir işlemi varsa iade ederler yine de.

Yeni konular

Geri
Yukarı