Lenovo Coil Whine Sebepli İade Kabul Etmiyor

Coil whine bende de var, ASUS laptopu olan arkadaşımda da vardı. Çok önemli bir sorun değil bence de.

Ürün ayıplı şekilde fabrikadan çıktığı için hem satıcı hem üretici şikayet altına alınıp inceleniyor.
Otomatikmen ikisi mi seçilmiş oluyor? Ben N11 den bir satıcıdan almıştım, satıcı kapandı, sektör değiştirdi sanırım. THH de böyle bir şey tüketiciyi olumsuz etkiliyor mu? Böyle bir durumda N11 mi şikayet ediliyor?

Bunu yapan servisler var. Fakat sesli kullanmayı tercih ederdim. El değmeden üretilen bir şey sonuçta. Bazı bobinlerin değiştirilmesini pek sağlıklı bulmam açıkçası.
Bence sorun olmaz zaten değişimi Lenovo yapacak. Ucuza kaçıp ses yapan bobin kullanan o + PHILIPS servisinde çalışırken aynı durumda TV'ler olunca biz hallediyorduk bobine japon yapıştırıcısı enjekte edince ses kesiliyordu.

Bende yeni aldım aynı sorun ve aynı cevap aldım :) değişim için göndersem yine aynı sorunla kullanacağım kronik sorunlu sanırım hız vs konusunda sorun yokta ses rahatsız ediyor cidden uğultu var sürekli nasıl ders çalışacağım :D

E direkt laptopu değişmişler ancak sorun devam etmiş sanırım kronik sorunlu çünkü bende değişim istesem yine gelecek üründe de aynı hata olacaktır diye düşünüyorum

Geri
Yukarı