Lenovo G50-70 i5 4210U Hackintosh kurulumu

Sensey01

Centipat
Daha fazla  
RAM
12Gb Ddr3 1600 mhz
SSD veya HDD modeli
Kingston A400 240 gb
İşlemci
İ-5 4210U
Merhaba, Lenovo G50-70 i5 4210U laptopuma macOS Monterey kurmak istiyorum. Başarılı kurulumlar varmış ancak tam olarak konuya hakim değilim. Ve laptopun özellikleri macOS için çok yetersiz kalır mı yardımcı olursunız çok sevinirim.

Benim yedeğim de 4MB, ben sorun yaşamadım hatta üstüne Advanced menuyu açtım. Ancak dahili grafik için daha fazla RAM ayırayım derken siyah ekranda kaldı. Programlayıcı için çipi sökerken lehim padleri kalktı.

Üstelik modladıktan 5 10 gün sonra W11 üzerindeyken ekran kartım çalışmaz oldu. (R5 M230) ben bu sorunun Intel'me Partition'undan olduğunu varsayıyorum.

Benim yedeğim de 4MB, ben sorun yaşamadım hatta üstüne Advanced menuyu açtım. Ancak dahili grafik için daha fazla RAM ayırayım derken siyah ekranda kaldı. Programlayıcı için çipi sökerken lehim padleri kalktı.

Üstelik modladıktan 5 10 gün sonra W11 üzerindeyken ekran kartım çalışmaz oldu. (R5 M230) ben bu sorunun Intel'me Partition'undan olduğunu varsayıyorum.
Yazılımdan alınan yedek donanımla yazılamıyor. Ben zaten daha önceden HD 4000 ve GT 620M'i mod yaparken birden yaktığım için bu laptopta advanced açınca pek fazla oynamadım ayarlarla. Geçmiş olsun.

Yazılımdan alınan yedek donanımla yazılamıyor. Ben zaten daha önceden HD 4000 ve GT 620M'i mod yaparken birden yaktığım için bu laptopta Advanced açınca pek fazla oynamadım ayarlarla. Geçmiş olsun.

Teşekkürler. R5 M230 ile oynamayın yazıyorlardı ancak HD4400 oynayınca simsiyah kalacağı aklıma gelmemişti. BIOS çipi yerinde yokken cihaz şarj olabiliyor onu denemiiş oldum. Programmer 8MB olarak okuyor BIOS'u dediğin gibi yazılamayabilir.

Tekrardan merhaba, whitelist olayı tam olarak çözüldü ancak şimdi bana Wi-Fi ve Bluetooth çalışan güncel hatasız EFI lazım aslında ventura kullanmak istiyorum ancak olmazsa Monterey'de yeterli :)

Tekrardan merhaba, whitelist olayı tam olarak çözüldü ancak şimdi bana Wi-Fi ve Bluetooth çalışan güncel hatasız EFI lazım aslında ventura kullanmak istiyorum ancak olmazsa Monterey'de yeterli :)

Öteki forumda plan ventura denemelerimizdeki mesajları takip et. Orada ayrıntılı bahsettim. Stranger isimli arkadaşın EFI dosyasına ek HD 4400 yamanı ekle. Ventura Wi-Fi dosyalarını koy.

Yeni konular

Geri
Yukarı