Lenovo G50-70 işlemci değişimi yapılabilir mi?

Tamamdır efendim 3.200 4.000 gibi fiyatı olan güzel bir bilgisayar linkleri atarmısınız bu bilgisayarımdan daha iyi leptop masaüstü farketmez

Tamamdır efendim 3.200 4.000 gibi fiyatı olan güzel bir bilgisayar linkleri atarmısınız bu bilgisayarımdan daha iyi leptop masaüstü farketmez
700 lira arttırabilirseniz:
Arttıramassanız:

Tamamdır bakıcam birde Windows 8.1 Single Language Windows sürümü Güncellemeleri Duraklatsak yapmasak SSD ye bir zarar verirmi sadece Güvenlik Duvarı Güncelleştirmelerini Yapsak
Hocam Windows 8.1 neden kurdunuz? Windows 10 kurunuz SSD ve 8 GB RAM PC için Windows 10 daha iyi olacaktır. Ve güncelleştirmeleri de yapınız. Zarar vermez ama performans için yapmanızı öneririm.

.
Hocam Windows 8.1 neden kurdunuz? Windows 10 kurunuz SSD ve 8 GB RAM PC için Windows 10 daha iyi olacaktır. Ve güncelleştirmeleri de yapınız. Zarar vermez ama performans için yapmanızı öneririm.
Yok knk 10 yaptım geçen max 150 fps üstüne çıkamıyorum minecraftta minecraft ı çok oynarım sunucum vs açmıştım ama 8.1 de ise boşluğa zoom yaparak baktıgımda 568 fps yi görüyorum bu yüzden

Yeni konular

Geri
Yukarı