Lenovo G500 Laptopa Hangi İşletim Sistemi Kurulmalı mı?

Matrixxx7

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
İhracat departmanı
Lenovo G500 model laptopum var. 6 GB DDR3 RAM, Celeron 1005m işlemci, paylaşımlı Intel HD Graphics var ve WD marka HDD var. PC genel anlamda yavaş kalıyor. Şu an Windows 8.1 kullanıyorum. 7'ye mi dönsem?

Son düzenleyen: Moderatör:
Linux dağıtımlarına göz atın derim ben @Kerem00 hocam lünux dağıtımlarında benden çok daha bilgilidir.

Lenovo G500 model laptopum var. 6 GB DDR3 RAM, Celeron 1005m işlemci, paylaşımlı Intel HD Graphics var ve WD marka HDD var. PC genel anlamda yavaş kalıyor. Şu an Windows 8.1 kullanıyorum. 7'ye mi dönsem?

Hocam Windows kullanacaksanız, 7'ye dönüş yapın. Ama Linux kurmak daha iyi bir seçim olabilir. Elime fazladan bir laptop geçerse hemen Linux kuracağım.

Hocam Windows kullanacaksanız, 7'ye dönüş yapın. Ama Linux kurmak daha iyi bir seçim olabilir. Elime fazladan bir laptop geçerse hemen Linux kuracağım.
Linux'a alışmam zaman alabilir ayrıca laptop'u sadece ben değil evdeki herkes kullandığı için Linux'u eliyorum. 7'ye dönüş yapacağım galiba. Hangi sürümü tercih etsem? 64 bit olacağı kesin de.

Linux'a alışmam zaman alabilir ayrıca Laptop'u sadece ben değil evdeki herkes kullandığı için Linux'u eliyorum. 7'ye dönüş yapacağım galiba. Hangi sürümü tercih etsem? 64 Bit olacağı kesin de.

Hocam 7 sürümleri konusunda pek bir bilgim yok bilgisi olanlar cevap versin.

Geri
Yukarı