Lenovo G510 Onboard Ekran Kartını Kullanması

ahmetayd

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba technopat ailesi size bir sorum olacak, laptopumun modeli Lenovo g510, Lenovo'nın 500 serisinde yaşadığı sorun çift ekran kartı.

Örnek Napoleon Total War değiştirebilir grafiklerden güç tasarrufu yapıyorum ve intel ile açıyorum oyun açılıyor ama low'da ve 30 FPS falan anca oynuyorum, sebebi ise intel hd6400'ü kullanıyor, dün akşam araştırdım ve yüksek performans yapmam gerektiğini öğrendim yüksek performans yapıp oyunu AMS Game Evolved'dan açtığımda ise oyun siyah ekran oldu ve şu yazı çıktı ''AMD driver sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu.'' Sonra PC'yi kapattım ve yeniden başlattım o zaman da 2 kere üst üste buga girdi ve kendini yeniden başlattı, ben de PC açıldığında AMD'nin driver'ını silip yeniden yükledim ve o sorun düzeldi ama hala AMD R5 230'u kulanamıyorum.

Ne yapmam lazım anakarttan onboard işte nbod mu deniyor onu videolardan izleyip yapıyım mı, bir sorun çıkar mı, ne yapmamı önerisniz? Acil lütfen Payday 2'yi abimin hesabına aldım bende vardı zaten 2'miz beraber oynayacağız.

Oyunları yüksek performansta açınca PC kendini kaybedip ''AMD driver sürücsü yanıt vermeyi kesti'' diyor.
:matrix::lanet::lanet:

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı