Lenovo Ideapad 3 82K200KT0X oyun performansı normal mi?

S

ervise göstermek en iyisidir. Nasıl olsa garantisi var. Değişim talep edebilirsiniz
Lenovo servisi değişim yapmıyor. Değişim ya da iade talebi ile yollarsanız önce cihazı inceliyorlar. Sonra talep onaylanırsa yurt dışında belgeler imzalanması için gönderiliyor. Sonra o belgeler tekrar servise geri geliyor. Size gönderiliyor. Siz de o belgeyi aldığınız yere gönderiyorsunuz. Onlarda inceleme yaptıktan sonra iade ya da değişim gerçekleşiyor. Yaklaşık 2 ay sürebiliyor.

Önerenler ve tercih edenler var bu konuda @messinicocugu hocam yardımcı olabilir.
Çok mutlu olurum.

Lenovo servisi değişim yapmıyor. Değişim ya da iade talebi ile yollarsanız önce cihazı inceliyorlar. Sonra talep onaylanırsa yurt dışında belgeler imzalanması için gönderiliyor. Sonra o belgeler tekrar servise geri geliyor. Size gönderiliyor. Siz de o belgeyi aldığınız yere gönderiyorsunuz. Onlarda inceleme yaptıktan sonra iade ya da değişim gerçekleşiyor. Yaklaşık 2 ay sürebiliyor.
Ürünü amazon üzerinden aldım umarım daha hızlı işler süreç

Çok mutlu olurum.

Ürünü amazon üzerinden aldım umarım daha hızlı işler süreç
İade ederken ürünü beğenmediniz için iade etmek istediğinizi söyleyin. Eğer 14 gün geçtiyse süreci kısaltacak tek unsur Amazon olur sanırsam. İade ya da değişim kağıdını benim aldığım site 10 gün incelemişlerdi 2 sayfayı.

Bu haftasonu 1 hafta olucak anca hiç iade etmek istemiyorum dış yapısından klavyesinden çok memnunum ancak bu fps sorunu beni çok üzdü umarım çözebilirim
İade ederken ürünü beğenmediniz için iade etmek istediğinizi söyleyin. Eğer 14 gün geçtiyse süreci kısaltacak tek unsur Amazon olur sanırsam. İade ya da değişim kağıdını benim aldığım site 10 gün incelemişlerdi 2 sayfayı.

Merhaba, iyi günler. Bilgisayarı alalı 5 gün oldu ancak şu an iade etmeyi düşünüyorum. En yüksek grafikleride LoL'de 100 FPS Valorant'ta 150-180 arası FPS alıyorum. Sorun var mı yok mu anlayamadım. Bu bilgisayarı kullanan arkadaşlar yazarsa çok sevinirim. Ayarları yaptığımı düşünüyorum ancak yapmadıysam TeamViewer üzerinden yardımcı olursanız da çok sevinirim. Eğer bir sorun varsa ve düzelmezse 1 ay içinde iade edeceğim. Forumda yardımcı olan arkadaşlar oldu onlara çok teşekkür ederim ancak içim bir türlü rahat edemedi LoL de de bu FPS'i görünce yazmak istedim. AC Odyssey FPS de ekledim. Sorunun ne olduğunu umarım buluruz. Şimdiden teşekkürler.
İşlemcinin de ekran kartının da kullanım degerleri çok az. Sorun nedir bilemem ancak bilgisayarınız bi nevi çalışmıyor diyebiliriz. Benchmark testi yapıp parçaların aldığı skorlara bakabilir misiniz? (Pc'de 2 ekran kartı var ise apu ekran kartını kullanıyor olabilirsiniz. Onu da kontrol etmelisiniz)

İşlemcinin de ekran kartının da kullanım degerleri çok az. Sorun nedir bilemem ancak bilgisayarınız bi nevi çalışmıyor diyebiliriz. Benchmark testi yapıp parçaların aldığı skorlara bakabilir misiniz? (Pc'de 2 ekran kartı var ise apu ekran kartını kullanıyor olabilirsiniz. Onu da kontrol etmelisiniz)
Apu kontrolünü nasıl yapacağım ? Bnechmark indiriyorum hemen

Yeni konular

Geri
Yukarı