Lenovo Ideapad 3 AMD Ryzen 3 3250u laptop alınır mı?

yoprm

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba ben uzaktan eğitim canlı dersler olacak Word Excel yani ofis programlarını kullanacağım işlerimi yapacağım çok ısınma olur mu? Donma kasma yapar mı? RAM ve işlemci benim yapacağım uygulamalar üzerinde yeterli olur mu yoksa işlemci ve RAM eski model mi giriş mi onda da bilgilendirseniz çok güzel olur çok ısınma kasma mı yaşarım uzun ömürlü olur mu benim için? Bir tek bu laptop için yorum yaparsanız çok sevinirim kusura bakmayın laptoplardan anlamıyorum ama canlı dersler var o yüzden sizlere sormak istedim cevaplarsanız çok sevinirim.

@TunaTekin10 @Artoria Pendragon

Max 6000 - 6500
Uzaktan öğretim canlı dersler Office programları için kasmadan donmadan ısınmadan işlemcileri güncel olsun pek anlamıyorum bir tek Lenovo marka öneri yaparsanız çok iyi olur Lenovo bakıyorum.

Hocam Lenovo benim eski laptopum ama hiç tavsiye etmem anakart ve ekran kartı çok çok berbat 3 sene ya da 2 sene sonra elinizde patlar
@TunaTekin10 @Artoria Pendragon

Max 6000 - 6500
Uzaktan öğretim canlı dersler Office programları için kasmadan donmadan ısınmadan işlemcileri güncel olsun pek anlamıyorum bir tek Lenovo marka öneri yaparsanız çok iyi olur Lenovo bakıyorum.
Hocam lenovo v15 athlon gold amd yazarsanız size uygun hepsiburada da var

Yeni konular

Geri
Yukarı