Lenovo IdeaPad 3 için 600 TL soğutucu önerisi

eleutherios75

Hectopat
Merhaba, 15.6 inç Lenovo IdeaPad 3 laptopum için soğutucu almak istiyorum. CS oynarken 90 derecelere kadar çıkıyor sıcaklığı ince olduğundan laptop bayağı sıcak oluyor. Laptopun hava çıkışlarının fotolarını koyacağım. Altında bir de ekranla klavye arasındaki boşlukta delikler var. Bana en fazla 600 TL civarı bir soğutucu önerir misiniz?

00SjAmvnSV0opn87QpE1dxv-16..v1670252234.jpg

Ekran şəkli 2023-05-29 131124.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, 15.6 inç Lenovo IdeaPad 3 laptopum için soğutucu almak istiyorum. CS oynarken 90 derecelere kadar çıkıyor sıcaklığı ince olduğundan laptop bayağı sıcak oluyor. Laptopun hava çıkışlarının fotolarını koyacağım. Altında bir de ekranla klavye arasındaki boşlukta delikler var. Bana en fazla 600 TL civarı bir soğutucu önerir misiniz?

Eki Görüntüle 1798290

Eki Görüntüle 1798288

Kuzenim Acer Nitro R5 5600H laptopunu 4 derece düşürmüştü Zalman kaliteli bir marka zaten işlemcin Intel ise throtle stop kullanmanı öneririm.

video son attığınız ürünün bir videosunu izliyordum da sıcaklık olarak ayni kalıyor fakat performansı artıyor gibi. Bu ısınınca performansı kısması olayı doğru mudur?

Doğru işlemci zarar görmemek için performansda düşüş gözlemlenir bilgisayarı alalı ne kadar oldu eğer 1 yıl veya fazlaysa garantiye gönderin termal macun değişimi talep edin.

Doğru işlemci zarar görmemek için performansda düşüş gözlemlenir bilgisayarı alalı ne kadar oldu eğer 1 yıl veya fazlaysa garantiye gönderin termal macun değişimi talep edin.
Termal macununu yeni değiştim içini temizledim biraz ama yine 85+ calisiyor havasızlıkdan olduğunu düşünüyorum ben malum yaz geldi. Ben termal macunu nasıl sürdüğümüde atayım belki yanlışım vardır.
1685368641796.jpeg

Geri
Yukarı