Çözüldü Lenovo Ideapad 320 kendi kendine Windows 10 Home kuruyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Nailed It

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Freelance Finansçı ve 2 Şirket sahibi.
UEFI windows kurulumu yapacağım fakat otomatik olarak Windows 10 Home kuruyor, ben Pro sürümünü kurmak istiyorum. Windows ISO'sunu Technopat üzerinden indirdim. Nasıl Pro sürümünü kurabilirim acaba?

Çözüm
Bu işinizi görebilir.
Setupta Windows sürümünü seçin kısmı çıkmıyor mu?

Sanırım siz Home ürün anahtarı giriyorsunuz ve Home sürümü kuruluyor. "ürün anahtarım yok" dediğinizde 4 seçenek çıkacaktır. Home, Home Single Language, Education ve Pro. Bu bölümde istediğiniz sürümü seçip kuruluma devam edebilirsiniz. Veya ürün anahtarı bölümüne Pro ürün anahtarı yazarak aynı şekilde Pro sürümünü kurabilirsiniz.

Ürün anahtarı sormuyor bile, yükle diyorum özel diyorum diskleri temizleyip tamam diyorum otomatik olarak kurulum başlıyor. Kendi kafasına göre Home sürümünü kuruyor.

Ürün anahtarı sormuyor bile, yükle diyorum özel diyorum diskleri temizleyip tamam diyorum otomatik olarak kurulum başlıyor. Kendi kafasına göre Home sürümünü kuruyor.

O zaman Pro için özel ISO'yu indirin.

Bu işinizi görebilir.

Çözüm
Evet, konudaki uygulamaları takip ettikten sonra sonunda sürüm seçebildik ve sorunsuz bir şekilde Win10 Pro kurulumunu tamamladık.

Geri
Yukarı