Lenovo Ideapad 320 klavyesine maden suyu dökuldu

Ediz Savaş

Decapat
Bu sabah saat 6 gibi laptop klavyeme maden suyu döktumç şu anda sadece 4 tuşum çalışmıyor- onlar "yumuşak g" "unun çizgilisi" "back sapce " "numlock" bu tuşlarım çalışmıyor çbunları yeniden nasıl işleve sokarım ve klavyeti açmayı duşundum ama bilgisayara gömulu şekilde bir klavyem var.

Bilgisayarım: Lenovo Ideapad 320.

Maden suyu: Beypazarı sade maden suyu.

İyi gunler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sabah saat 6 gibi laptop klavyeme maden suyu döktumç şu anda sadece 4 tuşum çalışmıyor- onlar "yumuşak g" "unun çizgilisi" "back sapce " "numlock" bu tuşlarım çalışmıyor çbunları yeniden nasıl işleve sokarım ve klavyeti açmayı duşundum ama bilgisayara gömulu şekilde bir klavyem var.

İyi gunler dilerim.

Geçmiş olsun tuşları söküp kurutsanız böyle düzelirler.

İyi gunler dilerim.

Hocam maden suyu markasına göre değişir. Ben akminadan iyi anlarım beypazarı hakkında pek bilgim yok.
Şaka bi yana klavyeyi elektriğe bağlamadan önce kuruduğundan emin olsaydınız bence tuşlar çalışırdı. Elektriksel arıza olduysa yapacak birşey yok.

Hocam maden suyu markasına göre değişir. Ben akminadan iyi anlarım beypazarı hakkında pek bilgim yok.
Şaka bir yana klavyeyi elektriğe bağlamadan önce kuruduğundan emin olsaydınız bence tuşlar çalışırdı. Elektriksel arıza olduysa yapacak bir şey yok.

Kanka su dökuldugunde zaten laptop açıktı.
Geçmiş olsun tuşları söküp kurutsanız böyle düzelirler.

Nasıl çıkartacagım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı