Laptop klavyesine maden suyu döküldü

Ganzzzii

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3060 I7-11800H 16GB RAM 512GB SSD
Arkadaşlar abilerim ablalarım kardeşlerim yardım edin laptop klavyesine bardak altından biraz daha fazla bir miktarda maden suyu döküldü. Bilgisayarda sıkıntı yok ama Q ya basınca qw olarak geliyor a ya basınca sa olarak geliyor Z basınca zx olarak çıkıyor. Aynı şekilde Tab Caps Lock aynı anda basılıyor yardım edin.

Kapatın ve ters çevirin. Aynı sorun devam ederse servise gönderin. Ücret mukabilinde onarırlar. Ve bir daha da laptop karşısında bir şeyler yiyip içmeyin. Masaüstü PC'lerde yiyin için, en fazla klavyeyi değişirsiniz ama laptop karşısında komple laptobu değiştirmeniz gerekebilir. Geçmiş olsun.

Arkadaşlar abilerim ablalarım kardeşlerim yardım edin laptop klavyesine bardak altından biraz daha fazla bir miktarda maden suyu döküldü. Bilgisayarda sıkıntı yok ama Q ya basınca qw olarak geliyor a ya basınca sa olarak geliyor Z basınca zx olarak çıkıyor. Aynı şekilde Tab Caps Lock aynı anda basılıyor yardım edin.

Hocam klavyenin tuşlarını söküp ters çevirin (!)

Kapat kurutmaya çalış eğer sökülebilecek durumdaysa tuşları sök kurutma makinesi kullanarak 1 2 dk kurut tuşları havluyla sar. Bu sırada bilgisayarı nemsiz bir ortamda tut. Balkona pencereye vesaire yaklaştıma

Yeni konular

Geri
Yukarı