Lenovo Ideapad 330 vs Asus Vivobook N580VD

incehesap’tan aldığım laptopu daha önce sorunsuz iade etmiştim. Hepsiburada’da iade süreci nasıl işliyor bilgim yok malesef.

Cd rom iptal edilerek dilediğiniz kapasitede SSD eklemeniz mümkün.

Teşekkürler arkadaşlar. Lenovo Ideapad 330-15ICH ürünü var şu an listemin en üzerinde. Bu ürüne her SSD takılabiliyor mu? Samsung veya başka bir marka alsam hangisi daha ucuzsa? Sizler hangi SSD markasını/ürününü önerirsiniz?

2.5" SSDlerin hepsini takabilirsiniz. Samsung en iyisidir. Alternatif olarak ADATA tercih edilebilir.
Teşekkürler arkadaşlar. Lenovo Ideapad 330-15ICH ürünü var şu an listemin en üzerinde. Bu ürüne her SSD takılabiliyor mu? Samsung veya başka bir marka alsam hangisi daha ucuzsa? Sizler hangi SSD markasını/ürününü önerirsiniz?

2.5" SSDlerin hepsini takabilirsiniz. Samsung en iyisidir. Alternatif olarak ADATA tercih edilebilir.

Arkadaşlar, hepiniz harikasınız. Çok teşekkür ederim.
Arkadaşlar Lenovo Ideapad yerine Asus Vivobook'a karar verdim. Kasası metal ve incelemelerde daha fazla öne çıkan noktasını gördüm umarım pişman olmam. Herkese yardımlarından dolayı tekrar teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı